فراخوان جشنواره عكس « من زندگی را دوست دارم »

بنیاد بیماری های خاص با همكاری استانداری گلستان با هدف ایجاد عزم ملی حمایت از بیماران خاص جشنواره عكس « من زندگی را دوست دارم » را راه اندازی كرده است.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، این جشنواره در ۳ محور پیشگیری، درمان و آموزش برای بیماران خاص، با همكاری استانداری گلستان و با نگاهی نو و فارغ از كلیشه های مرسوم به موضوع بیماری های خاص (دیالیز، تالاسمی ، هموفیلی و بیماران صعب العلاج سرطان، ام اس ، پیوند كلیه، دیابت و ای بی) برپا شده است.
در این راستا تلاش بر آن است كه با ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی با توجه به زمینه های آثار نمایشگاهی، ظرفیتهای ناب تصویری و ادراك شاعرانه، شرایط توجه مناسب به بیماران خاص فراهم شود.
برگزار كنندگان این فراخوان، حمایت از بیماران خاص، ارج نهادن به امید و زیبایی های زندگی از نگاه بیماران خاص و عموم جامعه، به تصویر كشیدن ابعاد مختلف زندگی بیماران خاص و گسترش فرهنگ پیوند اعضای بدن را به عنوان اهداف جشنواره اعلام كرده اند.
این جشنواره در دو بخش حرفه ای (بیماران خاص و من زندگی را دوست دارم) و بیماران خاص(موضوع آزاد) برگزار می شود.
دبیرخانه جشنواره ملی عكس در استانداری گلستان با عنوان «من زندگی را دوست دارم» در تاریخ اول خردادماه شكل گرفته و با همراهی بنیاد امور بیماری‎های خاص كشور در استان گلستان آغاز به كار كرده است.
آغاز ثبت نام و دریافت عكسها از طریق پایگاه جشنواره از 24 آذر ماه سال 1394 شروع شده است و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا 15 اسفند ماه سال جاری به نشانی سایت: Www.Sdphotofest.ir جشنواره ارسال كنند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید