ثبت نام کارگاه های چهارمین دوره 10 روز با عکاسان ایران

ثبت نام کارگاه های آموزشی نظری و عملی چهارمین دوره 10 روز با عکاسان ایران آغاز شد .

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه انجمن عکاسان ایران، با آغاز ثبت نام کارگاه های دوره 10روز با عکاسان ایران، دبیر چهارمین دوره این رویداد، گفت: فرصت ثبت نام در این کارگاه ها تا یک ساعت قبل از برگزاری هر کارگاه، وجود دارد و علاقه مندان می‫توانند با مراجعه به نشانی سایت پس از تکمیل فرم و واریز مبلغ اعلام شده، مراحل ثبت نام را طی کرده و در روز مقرر، نیم ساعت قبل از برنامه به دبیرخانه 10روز با عکاسان ایران، مستقر در خانه ی هنرمندان ایران مراجعه و کارت ورودی خود را دریافت کنند.

مجید ناگهی، در ادامه افزود: اطلاعات داده شده به منزله پذیرش درخواست کننده برای کارگاه های انتخابی خواهد بود.
اعضای انجمن‫های عکاسی با کارت معتبر از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار خواهند بود. همچنین، دانشجویان رشته‫ عکاسی با کارت معتبر از تخفیف ۲۵ درصد برخوردار هستند.
وی در ادامه، اظهار داشت: ارائه کارت معتبر برای اعضای انجمن های عکاسی و دانشجویان عکاسی در هنگام دریافت کارت ورود به کارگاه، الزامی است.

ناگهی، خاطر نشان کرد: افراد زمانی در سایت پذیرش خواهند شد که تمامی مراحل را (طبق قوانین اعلام شده) به سرانجام رسانده باشند.

گفتنی است، علاقه مندان به حضور در این کارگاه های آموزشی می توانند برای ثبت نام به نشانی: 10days.nips.org.ir مراجعه کنند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید