1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. « مکر عقل » آرزو عمیدی در نگارخانه آرته
« مکر عقل » آرزو عمیدی در نگارخانه آرته

مکر عقل آرزو عمیدینمایشگاهی از عکس های آرزو عمیدی با عنوان « مکر عقل » در قالب ۱۶ قطعه عکس در نگارخانه آرته در تهران گشایش می یابد .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه ، عکاس تعداد ۱۵ قطعه عکس در اندازه ۴۰ د ر۶۰ سانتیمتر و اثری در اندازه ۲۶ در ۳۶ سانتیمتر را به نمایش می گذارد .

آرزو عمیدی در قاب نخست نمایشگاه عکس « مکر عقل » آورده است: « آیا آن حادثه اجتناب ناپذیر واقعاً رخ خواهد داد؟ دیگری نباید همه چیز را بداند! شاید آن حادثه اجتناب ناپذیر واقعاً رخ ندهد… »
صدای درون همواره هیزمی بیشتر می طلبد بر آتش باغی که زندگی اش پژمرده و خاکستر باقی مانده درد و کابوسی است تکراری برجان دیگری…

آرزو عمیدی متولد سال ۱۳۶۲ و دانش آموخته مقطع کارشناسی از دانشکده هنر و معماری است . ایشان در سوابق نمایشگاهی خود عناوینی چون: دیوارهای شهر من، نسیان وجود، ای تالی آ کارارا و… را ثبت شده دارد .
نمایشگاه عکس « مکر عقل » ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۱ دی ماه جاری گشایش یافته و این مراسم تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد یافت . علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز یکشنبه ۲۰ دی ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند .

نگارخانه آرته در تهران ، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از پل شهیدهمت، بلوار علی خانی، ۲۰متری گلستان، ۱۲متری دوم، شماره ۳ واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
اجرای طرح نظرسنجی موضوعی در پایگاه عکس چیلیک
پسین
سیصدو بیست و پنجمین شماره نشریه عکس منتشر شد

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست