آخرین « تور عکاسی چیلیک » در سال جاری، عازم کویر شد

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در نخستین ساعت بامدادی روز پنجشنبه، دوازدهم اسفندماه 1389 در قالب آخرین تور عکاسی چیلیک در سال 1389 به قصد عکاسی از ارتفاعات تپه رمل ها و محیط کویر، عازم شهرستان آران و بیدگل واقع در استان اصفهان شدند.

در این تور که بیش از چهل نفر از علاقمندان به عکاسی از فرم، طبیعت، مناظر طبیعی حضور دارند و برنامه همزمان با طلوع آفتاب آغاز می شود و همسفران بیست و ششمین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک ضمن حضور بر فراز تپه های رمل و عکاسی از طلوع، در قالب گروه های تعیین شده در منطقه پراکنده شده و از مناظر طبیعی و فرم های کویری به عکاسی خواهند پرداخت.

بیست و ششمین « تور عکاسی چیلیک » عازم کویر شد

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث های علمی آموزشی و انجام گفتگوهای لازم پیرامون فضاهای عکاسی و علاقمندی همسفران، زمینه های لازم برای کسب تجربه ها و فعالیت صحیح تر در فضای کاربری پایگاه عکس چیلیک فراهم شود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
در نظر است تا همسفران این تورها از موفق ترین عکس های خود نمایشگاهی را به تناوب در چندین نقطه از ایران برگزار نمایند.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر تهران می باشد.

همچنین نیاز به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این پایگاه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

در صورت وجود هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت در تورهای عکاسی آتی این رسانه، شماره های تماس 02188348824 (ده خط) پاسخگوی علاقمندان است.
تورهای بعدی این پایگاه به مقصد: روستای افجه، شیراز، اصفهان، شالیکاری در منطقه مازندران، منطقه جنگلی ماسال، یاسوج، غار رودافشان، روستای ابیانه، طبیعت اسالم و خلخال، جنگل و قلعه رودخان، شهرک تاریخی ماسوله، ابنیه کاشان، شهرکرد در دست هماهنگی و برنامه ریزی است که پس از انجام مراحل نهایی  معرفی و اعلام خواهند شد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید