1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. آخرین تور عکاسی چیلیک در سال جاری عازم « کویر » شد
آخرین تور عکاسی چیلیک در سال جاری عازم « کویر » شد

” پایگاه عکس چیلیک ” پس از گذر از نخستین دوره تورهای عکاسی،  به منظور دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، سی و هشتمین تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران به کویر مرنجاب واقع درشهرستان آران و بید گل برگزار می نماید.

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در  ساعت ۲۲ پنجشنبه، اسفندماه ۱۳۹۰ به قصد عکاسی در ارتفاعات تپه رمل ها و محیط کویر، عازم شهرستان آران و بیدگل  شدند.

سی وسومین تور عکاسی چیلیک عازم « جنگل ابر » شد

در این تور که نزدیک به پنجاه نفر از علاقمندان به عکاسی از فرم، طبیعت، مناظر طبیعی حضور دارند و برنامه عکاسی همزمان با نخستین ساعات روز از امام زاده هلال ابن علی(ع) آغازمی شود  و همسفران سی و هشتمین  تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک پس از حرکت به سمت کویر، ضمن حضور بر فراز تپه های رمل، در قالب گروه های تعیین شده در منطقه پراکنده شده و از مناظر طبیعی و فرم های کویر به عکاسی می پردازند.

 

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی سلامت و صمیمی و محتوایی کارگاهی و آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود.
همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: دشت لاله های واژگون خوانسار، کوهپیمایی و عکاسی تا قله توچال، شالیکاری در ساری و دیدار از منطقه حفاظت شده آب بند الندان، مزرعه آفتابگردان تاکستان، طبیعت جنگلی ماسال، تالاب های انزلی و میانکاله، تفرش، پلور، غار رود افشان، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی شهرستان خوانسار، ماهیگیری آمل، شهرک تاریخی ماسوله، شهر کرد، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
برنامه آتی تور عکاسی این مرکز سفر به منطقه گلستانکوه خوانسارو مشاهده و عکاسی از دشت لاله های واژگون آن خواهد بود.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: ۰۲۱۸۸۳۴۸۸۲۴ (ده خط) تماس حاصل نمایند.

پیشین
سی وهشتمین تور عکاسی چیلیک در « کویر » برگزار شد
پسین
سی ونهمین تور عکاسی چیلیک به « خوانسار » می رود+تکمیلی

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست