آشنایی با عکاسان : « فی گادوین »

آشنایی با عکاسان بین الملل یکی از بخش هایی است که در رسانه پایگاه عکس چیلیک همواره مورد پیگیری عکاسان و دانشجویان بوده است .
فی گادوین عکاس خارجیدر این بخش که تاکنون نزدیک به یکصد عنوان عکاس در حوزه بین الملل مورد تحقیق و بررسی و معرفی قرار گرفته اند، علاوه بر معرفی عکاس، نسبت به نمایش عکس های برتر وی در دوران زندگی و همچنین مرور زندگی و فراز و فرودهای هنری ایشان مورد رصد قرار می گیرد.
عکاسان حوزه بین الملل در زیرشاخۀ لینک بانک اطلاعات عکاسان خارجی قرار دارد و در تازه ترین معرفی عکاس به « فی گادوین » پرداخته است . عکاسی که در حین عکاسی از فرزندانش به هنر عکاسی و راز و رمزهای نهفته در این عبارت پی برد و در تمام طول زندگی اش تلاش کرد تا به بهترین شکل ممکن آنچه را که باور دارد در برابر نگاهش به تصویر بکشد.
فی گادوین عکاس خارجی« فی گادوین » به عنوان یکی از سرشناس ترین عکاسان در بریتانیا بشمار می رود و از او همواره به عنوان عکاس زمین یاد می کنند .
عبارتی را که گادوین وقتی در بدو ورود به عکاسی رنگی به آن اشاره کرد را شاید نتوان به سادگی از آن عبور کرد . وی زمانیکه نسبت به فن و تکنیک عکاسی رنگی شناخت پیدا کرد و شروع به عکاسی رنگی نمود، گفت: « عکاسی رنگی هیچ وقت به طور ویژه برایم جالب نبوده اما مناظر شهری واقعا مرا هیجان زده می کند ».
« فی گادوین » اگر چه امروز نزدیک به یک دهه است که به درگاه رحمت خداوند دست یافته است ولی نمی توان تلاش و کوشش پسرانش را در زنده نگه داشتن نام و نگاه مادرشان نادیده گرفت .
جهت آشنایی بیشتر با این بانوی عکاس آلمانی- بریتانیایی می توانید اینجا کلیک کرده و یا به صفحه بانک اطلاعات عکاسان خارجی مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید