آموزش تخصصی عکاسی زیر آب

آموزش تخصصی عکاسی زیر آب توسط مربیان باتجربه در ابن مهارت آموزش داده می شود.
دوره جديد آموزش هاى تخصصى بين المللى عكاسى زير آب در سه سطح ١ ، ٢ و ٣  تحت استاندارد كنفدراسيون جهانى ورزش هاى زير آب “CMAS”  و زير نظر فدراسيون نجات غريق و غواصى ايران آ؛از شده و در حال برگزاری است.

عکاسی زیر آب

عكس: بهزاد تركى زاده – خليج فارس

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، اين كلاس ها از تاريخ ١٦ تا ٢٠ شهريور ماه جارى در محل مدرسه و كلوپ غواصى نگين ساحل قشم اجرا مى شود.

تدريس بخش آموزش تخصصی عكاسى زير آب در اين دوره از كلاس ها بر عهده بهزاد تركى زاده و انجام عمليات غواصى در بخش آقايان  را حميد سياران و بخش بانوان را زهره سياران عهده دار هستند.

اين دوره از كلاس ها به صورت فشرده در جلسات تئورى و عملى از سوى مدرسه غواصى پارس مشهد در جزيره قشم و آب هاى خليج فارس انجام مى شود.

هنرجويان پس از گذراندن و ارائه مجموعه عكس های تولید شده در طی این دوره ها، همچنين آزمون پايان دوره از سوى فدراسيون نجات غريق و غواصى ايران، گواهينامه بين المللى تخصصى عكاسى زير آب دريافت خواهند كرد.

 

منبع: پایگاه عکس چیلیک
* با وجود اطلاعات محدود ارسالی از دوره های نامبرده شده ، واحد اطلاع رسانی پایگاه عکس چیلیک آماده است تا در صورت تکمیل این اطلاعات اعم از سرفصل های آموزشی دوره های ذکر شده و گزارش تصویری از آموزش ها توسط مربیان نامبرده شده و … اطلاعات تکمیلی این بخش را در ادامه مسیر اطلاع رسانی منتشر نماید.

دیدگاهتان را بنویسید