آیوازیان، بهشتی و فکوهی در «ده روز با عکاسان»

 

سیمون آیوازیان، سیدمحمد بهشتی و ناصر فکوهی میهمانان پنجمین روز سومین دوره همایش «ده روز با عکاسان» هستند.
پنجمین روز برگزاری برنامه «ده روز با عکاسان» با برگزاری کارگاهی از سوی سیمون آیوازیان و سخنرانی کارشناسانی همچون دکتر سیدمحمد بهشتی و دکتر ناصر فکوهی 26 دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، پنجمین روز برگزاری برنامه «ده روز با عکاسان» از سوی انجمن عکاسان میراث فرهنگی برگزار می‌شود.

عکاسان تبلیغات، میهمان نخستین روز «ده روز با عکاسان» سومین دوره این برنامه با مشارکت هفت انجمن تخصصی عکاسی آغاز به کار کرده است و هر روز از سوی یکی از انجمن‌ها برپا می‌شود.
پنجمین روز که جمعه، 26 دی برگزار می‌شود به انجمن عکاسان میراث فرهنگی اختصاص دارد.

در نوبت صبح این برنامه کارگاه سعید دستوری با عنوان «نورپردازی استودیویی» از ساعت 10:30 الی 12:30 برگزار می‌شود و کارگاه بعدی هم در مورد «عکاسی معماری» است که با حضور دکتر سیمون آیوازیان و صادق میری از ساعت 13:30 تا 15:30 برپا خواهد شد.

همچنین در نوبت عصر این روز از ساعت 16:30 تا 17 بعد از نمایش فیلم «کاوش در تخت جمشید»، دکتر سیدمحمد بهشتی، معمار و رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی از ساعت 17 تا 18 با موضوع «عکاسی و میراث فرهنگی» سخنرانی می‌کند.

در ادامه از ساعت 18 تا 18:30 فیلم پخش می‌شود و در پایان از ساعت 18:30 تا 20 پانل «عکس به مثابه ابزار پژوهش در انسان شناسی» از سوی دکتر ناصر فکوهی از اساتید برجسته دانشگاه در رشته انسان شناسی و حسن غفاری، کارشناس عکاسی برگزار می‌شود.

در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.
سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از 21 تا 30 دی سال 93 در خانه هنرمندان ایران به نشانی: تهران، خيابان طا‌لقانی، خيابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می‌شود.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید