اختتامیه دوسالانه عکس ورزشی ایران برگزار می شود

دبیرخانه نخستین دوسالانه عکس ورزشی ایران از برگزاری مراسم اختتامیه نخستین دوسالانه عکس ورزشی ایران خبر داد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com)اسامی شرکت کنندگان دوسالانه عکس ورزشی ایران بر پایه این اطلاعیه، اعلام شده است که این مراسم عصر روز دوشنبه 17 آذرماه جاری در سالن همایش های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار خواهد شد.

در این مراسم علاوه بر عکاسان صاحب اثر و علاقه مندان به عکس ورزشی، وزیر ورزش و جوانان و معاونین ایشان، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از روسای فدراسیون ها و اصحاب حوزه فرهنگ، هنر و ورزش حضور خواهند یافت.

مراسم اختتامیه نخستین دوسالانه عکس ورزشی ایران، عکاسان برگزیده در دو بخش: رویداد ورزشی (sports action) و خصیصه ورزشی (sports feature) معرفی و تقدیر شده و مطابق با فراخوان دوسالانه، علاوه بر جوایز نقدی، مدال اعتباری دوسالانه را نیز دریافت خواهند کرد.

نخستین دوسالانه عکس ورزشی ایران چندی پیش با انتشار فراخوان این رقابت، اطلاع رسانی، و پس از برگزارش آثار مورد تایید هیات داوران در بیست ومین نمایشگاه خبرگزاری ها و مطبوعات، نمایشگاه آثار راه یافته به مرحله نمایش را مورد تماشای عموم علاقه مندان و عکاسان قرار داد.
اختتامیه دوسالانه عکس ورزشی ایران سرانجام گام های برداشته شده در فراخوان نخستین دوره برگزاری این دوسالانه عکس و ورزشی به شمار می رود.

دبیری این دوسالانه ورزشی را فریبا اباذری و مسئولیت ارزیابی و داوری عکس های این دوسالانه را: علی قلمسیاه، اسماعیل عباسی، سیف ا.. صمدیان، نادر داودی وعلی رهبر برعهده داشته اند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید