اختتامیه دومین همایش «اشکواره حسینی» برگزار می شود

اختتامیه دومین همایش فرهنگی و هنری استانی اشکواره حسینی در شهرستان آمل با موضوع: عاشورا و مدافعین حرم در 7 رشته برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه این همایش در بخش عکس: از میان آثار رسیده عکس در دو بخش از عکاسان استان مازندران تعداد 45 اثر جهت نمایشگاه توسط داوران: میرصفی اندیکلایی از بابل، مهدی معصومی گرجی از ساری و سیدمصطفی هاشمی از آمل انتخاب شد.
از میان این 45 عکس در بخش عاشورا 3 عکاس به عنوان نفرات نخست تا سوم و یک عکاس به عنوان تقدیر حایز کسب مقام و دریافت جایزه شدند.

همچنین در بخش مدافعان حرم 3 نفر بعنوان نفرات اول تا سوم حایز کسب مقام و دریافت جایزه شدند.
نمایشگاه آثار راه یافته در تاریخ 1397/8/10 روز 5 شنبه ساعت 16 در گالری زر واقع در استان مازندران، شهرستان آمل: خیابان فرهنگ برگزار شد.
اختتامیه اشکواره حسینی در 7 بخش و مراسم اهدای جوایز به عکاسان دارای مقام در بخش عکس در تاریخ 1397/8/13 روز یکشنبه. ساعت 18 در سالن اریکه آریایی آمل برگزار خواهد شد
اسامی عکاسان شرکت کننده و صاحب اثر در بخش «عاشورا» و در نمایشگاه عکس به این ترتیب معرفی شده است: سارا جابری از آمل، محمدرضا پیمان از نوشهر، محمدجواد صالحی از نور، علی کاکویی از قائمشهر، ابراهیم رفیعی پر کوهی از ساری، علی فلاح زاده از آمل، سیدمهدی حسینی از بابل، زهره لک از بابلسر، کیوان جعفری از ساری، مهدی عابد پور از فریدونکنار، مجتبی محمدی نیا از بهشهر، ابراهیم فلاح از ساری، سمانه شیرازی از آمل، عباس دانشور از آمل، امیرحسین حیاتی از بهشهر، حوا احمدی از شیر گاه، میلاد احمدی از آمل، علی رضا ذبیحی از بابل، امیر شهیدی از ساری، فاطمه اسدیان طالشی از جویبار

همچنین اسامی عکاسان شرکت کننده و صاحب اثر در بخش «مدافعان حرم» نمایشگاه نیز به این ترتیب معرفی شده است: بهروز خسروی از آمل، نازنین زارع از آمل، فاطمه قلبی از بابل، مجتبی محمدی نیا از بهشهر، علی اکبر رمضان نتاج مقری (یاسر نتاج) از بابلسر.

دبیر بخش عکس این همایش «علی سلحشور آملی» و مسئول اجرایی «مجید نیکجو» بوده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید