1. خانه
  2. اخبار
  3. گزارش تصویری
  4. اختتامیه نمایشگاه عکس مهر و ماه با حضور مصطفی مکبّری
اختتامیه نمایشگاه عکس مهر و ماه با حضور مصطفی مکبّری

چهارمین نمایشگاهِ عکس مهر و ماه همزمان با غروز روز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ با نشست عکاسی پیرامون موضوع نمایشگاه (انسان و زندگی معاصر) به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، این نمایشگاه که از روز ۱۰ آذر ، در نگارخانه خیام بابل ، افتتاح شده بود مورد استقبال عکاسان ، علاقمندان و هنرمندانِ استان مازندران قرار گرفت .
در این نمایشگاه که تعداد ۳۴ اثر از ۱۹ عکاس در اندازه ۵۰ در ۷۰ سانتی متر ، به نمایش درآمده بود ۱۴ تن از عکاسانِ دانش آموخته ی موسسه ی مهر و ماه بابل و عضوِ گروه عکاسی مهر و ماه و پنج تن از اساتید عکاسی استان: مهدی معصومی گرجی، محسن غلامی، داریوش منصوری، مصطفی میرطالب و میرصفی اندیکلایی و با نمایشگاه گردانی (کیوریتوری) میرصفی اندیکلایی حضور داشتند.
اسامی سایر عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه عکس به این ترتیب معرفی شده است: نوید امیری، محمدرضا بوستانی، آمنه حبیب پوریان، سعید دشتبانیان، ایمان ذوالفقاری، مجید رضوی، سینا روحی، زکریا سمایی، سیدامیر سیدی، حسن شیرزاد، محمدجواد صالحی، زهره فلاح پور، غلامرضا قاسمیان، حدیث هاشمیان و یاسر رمضان نتاج.
نشست روز پایانی نمایشگاه به عنوان اختتامیه با حضور مصطفی مکبری و صحبت های ایشان در مورد موضوع نمایشگاه و اهمیتِ دانستنِ چرایی عکاسی و اهمیتِ اندیشه در عکاسی شروع شد.
در این نشست که حدود ۷۰ نفر از هنرمندان، عکاسان و علاقمندان به عکاسی و آقای مقیمی از اعضای شورای شهر بابل و آقای معصومی گرجی معاون فرهنگی حوزه هنری استان و عکاسانِ شرکت کننده و مدعو حضور داشتند با صحبتهای آقایان نبردآموز ( نویسنده و پژوهشگر ) و محمد رضایی ( عکاس ) محسن غلامی ( عکاس ) فرضی ( عکاس ) و خانمها ناهید فراست ( نقاش و مدرس موسیقی ) و مریم نورچی ( عکاس و مدرس هنر ) ادامه یافته و در انتها با صحبت های پایانی میرصفی اندیکلایی خاتمه یافت.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
با معرفی برگزیدگان «من و شهر، زشت و زیبا» به کار خود پایان داد
پسین
اختتامیه سومین دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست