مهلت ثبت نام در اردوی ملی عكس تعزیه لامرد اعلام شد

دبیرخانه اردوی ملی عكس تعزیه لامرد مهلت شرکت در این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک عباس محمدی دبیر دومین اردوی ملی عكس تعزیه لامرد در حاشیه جلسات عمومی پیشبرد كارهای اجرایی این اردوی ملی  با اشاره به استقبال هنرمندان و مهلت ثبت نام حضور در اردوی ملی عكس تعزیه لامرد بیان داشت؛  لازم است تشكر كنم از اسم نویسی تعداد زیادی از هموطنان هنرمند به جهت شركت در این اردوی ملی، باید اعلام دارم كه آخرین مهلت ثبت نام در اردوی ملی عكس تعزیه لامرد ١٥ مهرماه می باشد.

دبیر دومین اردوی ملی عكس تعزیه لامرد به چگونگی ثبت نام هنرمندان اشاره كرد و اظهار كرد: ثبت نام بصورت الكترونیكی انجام میشود، و هنرمندان میتوانند با مراجعه به سایت lamerdaks.ir با ثبت مشخصات خود آمادگی خود را برای حضور در این رویداد اعلام دارند.

وی با تشریح برنامه های اردو خاطر نشان كرد: اردو در روزهای هشتم، نهم و دهم ماه محرم مصادف با سی ام مهر، یكم و دوم آبان برگزار میشود.

محمدی با بیان اینكه كارهای اجرایی سوگواره این اردو بلافاصله بعد از اتمام اردو انجام میشود گفت: با یاری خداوند كارهای اجرایی سوگواره دومین اردوی ملی عكس تعزیه لامرد بلافاصله بعد از اتمام دوره سه روزه اردو در لامرد شروع میشود كه نحوه ارسال و دریافت آثار در متن فراخوان موجود می باشد.

عباس محمدی خاطر نشان كرد: لازم است تشكر ویژه داشته باشم از مهندس منصوری فرماندار محترم شهرستان لامرد، هنرپیشه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام غفاری رییس دادگستری  و همچنین حجت الاسلام بلوری رییس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان كه با استقبال از این طرح كشوری ما را به جهت پیشبرد برنامه ها یاری دادند.

دبیر دومین اردوی ملی عكس تعزیه لامرد در پایان سخنان خود به عدم تمدید مهلت ثبت نام اشاره كرد و گفت: هنرمندان عزیز توجه داشته باشند كه آخرین مهلت ثبت نام حضور در این اردوی ملی تا ١٥ مهر ماه می باشد كه این تاریخ تمدید نخواهد شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید