عکاس: مریم خداوردی 85- اسالم و خلخال

85- اسالم و خلخال

3 روزه ، 1395/02/15  |

 

اهداف عکاسی: حضور در آغوش طبیعت و تماشا و نگاه متمرکز به مناظر بی بدیل  و همچنین حضور در راه های بکر و گذرگاه های کوهستانی است تا همسفران بتوانند علاوه بر عکاسی طبیعت و منظره، نماهایی بکر از عکاسی پرتره در محیط باز، زندگی روستائیان کوه نشین و مضامین بسیاری در زندگی مستند اجتماعی را تجربه نمایند.


مسیرجنگلی و کوهستانی خلخال به سوی اسالم و یا اسالم به سمت خلخال از جمله مسیرهای حیرت انگیزی است که استان گیلان را به اردبیل متصل می کند و برای رهگذران و مسافران و گردشگران به دلیل برخورداری از اقلیم ویژه کوهستانی و ترکیبی از جنگل و دشت، همواره محلی برای تنفس ناب طبیعت بوده است.
شکل گیری روستاهایی در کناره جاده به جهت دسترسی آسان به مسیر دلیلی بر این زیبایی است و هر چه از مسیر اصلی فاصله می گیرید، اصالت زندگی سالم طبیعی را در این منطقه بهتر درک می کنید.

منطقه ای که همواره از رطوبت و مه برخواسته از دریای خزر بی بهره نبوده و حتی گاه! در دل تابستان خنکای منطقه نسیمی دل انگیز را برای روح های آشنا با طبیعت می وزد. مخمل سبز نشسته بر دامن این منطقه مدیون همین رطوبت طبیعی است و جنگل های افراشته و دشت های گلهای معطر و شقایق ها نیز از این موهبت بر این محیط نشسته اند.

تورهای برگزار شده به این مقصد:

اسالم و خلخال

53- تور عکاسی اسالم و خلخال (اردی بهشت 92)

نظرات (2)

 • محمد رضا

  |

  به امید همراه شدن با دوستان عزیز پایگاه عکس چیلیک برای این تور به یاد ماندنی و زیبا لحظه شماری میکنیم.

  پاسخ

 • مریم خداوردی

  |

  خدا را شاکرم که توانستم با این تور همراه شوم و فرصت یادگرقتن و تجربه کردن پیدا کنم.
  از پایگاه عکس چیلیک برای برپایی این تورها بسیار سپاسگزارم ، که هرچند برنامه ریزی و مسئولیت و برگزاری یک تور عکاسی بسیار زیاد است و با مشکلات فراوان همراه، ولی با این حال در فراهم آوردن این بسترمناسب برای علاقمندان عکاسی و تولید فایلهای ارزشمند بی دریغ تلاش میکند.امیدوارم سلامت و پاینده باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید