اصغر بیچاره(ژوله) درگذشت +مجلس یادبود

اصغر بیچاره(ژوله) هنرمند پیشکسوت، عصر روز گذشته پس از مدت ها تحمل بیماری درگذشت.
اصغر بیچاره(ژوله) درگذشت به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، اصغر بیچاره(ژوله) هنرمند پیشکسوت و از جمله مجموعه داران دوربین های عکاسی که شهرت نامی اش در عرصه بازیگری در چندین عنوان فیلم سینمایی مربوط به سالهای دهه چهل و پنجاه نیز زبانزد بود ، عصر روز 22 خردادماه جاری – مصادف با سالروز تولدش – در کشور آمریکا دار فانی را وداع گفت .
هنرمند فقید اصغر ژوله یا همان اصغر بیچاره معروف ، واپسین سالهای زندگی اش را در با وجود دست و پنجه نرم کردن با بیماری سختی که داشت در کشور آمریکا سپری می کرد و در دهه هفتاد به واسطه حضور احمد ناطقی در مدیریت خانه عکاسان ایران ، حضوری فعال در نمایشگاه های عکس گروهی عکاسان ایران با عنوان « صد عکاس ، صد عکاس » داشت .
او همواره آرام و بی سرو صدا ، عمری را در چهار سوی هنر سپری کرد و با علاقه مندی و تلاش در عرصه عکاسی، نامی نیک در اذهان همگان از خود باقی گذاشت.
نام اصغر بیچاره(ژوله) به دلیل صاحب کسوت و علاقه مندی اش ، در فهرست اعضای انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران هم قرار داشت.
بنابر اظهارات موثق از سوی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده این مرحوم ، پس از هماهنگی های معمول ، پیکر این هنرمند فقید پس از انتقال به ایران ، مهیای مراسم خاکسپاری در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) خواهد بود .
مدیریت و عکاسان و اعضای دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک ، فقدان این مرد ایران دوست را به محضر خانواده وی ، تمامی جامعه هنری ، عکاسان و دوست داران ایشان تسلیت گفته و آمرزش و آرامشی شایسته روح آن مرحوم از درگاه حضرت پروردگار آرزومند است .

مجلس یادبود هنرمند فقید استاد اصغر ژوله (بیچاره گنابادی) از سوی خانواده شان در روز پنج شنبه 27 خردادماه جاری از ساعت 17 تا 18:30 در خانقاه صفی علیشاه واقع در تهران ، میدان بهارستان ، خیابان صفی علیشاه ، سه راه خانقاه صفی علیشاه برگزار می شود.

عکس: سیدابراهیم حسینی

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید