اطلاعیه شماره یک دبیرخانه سومین جشنواره عکس فیروزه

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه سومین جشنواره عکس فیروزه

چندی پیش در " پایگاه عکس چیلیک " خبری با عنوان " 120 عکاس به سومین جشنواره عکس فیروزه تبریز دعوت شدند " منتشر شد و اعلام این خبر توسط دبیرخانه سومین جشنواره عکس فیروزه و انتشار آن در رسانه " پایگاه عکس چیلیک " با طرح پرسش هایی از سوی مخاطبین و علاقمندان همراه شد.

در پی تعدد پرسش های متقاضیان حضور در این رقابت، دبیرخانه جشنواره با صدور و ارسال اطلاعیه ای به پرسش های مطرح شده پاسخ داد:

به استحضار تمامی ثبت نام کنندگان می رساند که فهرست اعلامی افراد از سوی دبیرخانه صرفاً شامل آن دسته از عکاسان ثبت نام کننده می باشد که خدمات رفاهی اسکان در قبال واریز مبلغ اعلامی، به آنها ارائه خواهد شد.

بدیهی است همه ی افراد ثبت نام کننده از طریق اینترنت که ثبت نام آنها تایید شده است، مجاز به شرکت در کلیه بخش های جشنواره و برنامه های جنبی آن بوده و به هنگام داوری آثار از امتیازات یکسان برخوردار هستند.

لازم به یادآوری است دبیرخانه ی جشنواره در آخرین سطر این اطلاعیه از انجام تشریفات لازم جهت پذیرش آثار این گروه از متقاضیان یاد کرده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید