اعلام زمان اختتامیه سومین جشنواره عکس دانشگاه آزاد

بالاخره با وجود مشکل های پیش آمده و پیگیری های انجام گرفته، دبیرخانه سومین جشنواره عکس دانشگاه آزاد اسلامی، در اطلاعیه ای، زمانبندی آیین اختتامیه را اعلام کرد.

به گزارش دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک ، دبيرخانه جشنواره عکس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: شورای سياست گذاری دبيرخانه این جشنواره پس از جلسات مختلف برنامه‌های خود را به شرح زير برای علاقه‌مندان و مخاطبان فرهيخته و هنرمندش اعلام کرد.

تقويم دبيرخانه جشنواره عکس به صورت زمانبندی زير انجام خواهد شد:

اعلام زمان اختتامیه سومین جشنواره عکس دانشگاه آزاد

* مراسم اهدای جوايز و افتتاح نمايشگاه سومین جشنواره عکس دانشگاه آزاد عصر روز جمعه 26 شهريورماه 1389 برگزار خواهد شد.
نمايشگاه عکس به مدت 21 روز جهت ديدار دانشجويان و عموم علاقمندان برگزار خواهد بود.

* هر سال در مراسم اهدای جوايز از پوستر جشنواره بعدی رونمایی خواهد شد و کارت‌های فراخوان جهت شرکت در مسابقه در بين حضار توزيع می شود و ارسال و توزيع سراسری کارت‌های شرکت در مسابقه از اول آبان ماه در سراسر کشور و در واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی و ديگر مراکز علمی و فرهنگی و هنری انجام خواهد پذيرفت.

* البته امسال دبيرخانه جشنواره عکس آزاد با مشکلات خاصی روبرو بوده که به حول و قوه الهی قسمت اعظم آنها رفع شده و انشاالله بقيه موانع هم رفع خواهد شد و در همين جا مسئولين دبيرخانه از تمامی علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان در جشنواره عکس آزاد نسبت به تعويق افتادن مراسم اهدای جوايز دور سوم صميمانه عذرخواهی می‌نمايد.
* به اميد خدا مراسم اهدای جوايز و افتتاح نمايشگاه روز جمعه مورخ 26شهریورماه سال جاری از ساعت 17 تا 20 انجام خواهد پذيرفت.
توضيح اينکه برای تمامی عزيزان کارت دعوت ارسال خواهد شد و حضور در مراسم فقط با ارائه کارت دعوت امکان پذير می باشد.
* درضمن اگر تغييری در نشانی عزيزان شرکت کننده ايجاد شده است لطف نموده نشانی جديد را به همراه کدپستی و شماره تماس های خود در اسرع وقت به دبيرخانه جشنواره عکس آزاد اعلام نمايند.
* دبيرخانه جشنواره عکس آزاد برای روزهای 24 و 25 و 26 شهريورماه يک دوره کارگاه آموزش عکاسی به صورت تئوری و عملی برگزار می نمايد.
* لازم به ذکر است حداکثر ظرفيت ثبت نام در اين دوره آموزشی 60 نفر است.
جهت کسب اطلاعات بيشتر از ابتدای شهریورماه با شماره تماس های دبيرخانه 4-02188428753 تماس گرفته و يا به تارنمای دبيرخانه جشنواره عکس دانشگاه آزاد به نشانی: www.azadfestival.com مراجعه نموده، تا برای ثبت نام و حضور در کارگاه ها هماهنگی های لازم صورت پذيرد.
* اساتيد مدعو در این کارگا های آموزشی آقايان: محمود کلاری، اسماعیل عباسی، فرهاد فخریان، مسعود زنده روح کرمانی، داود صادق سا، افشین شاهرودی و داود وکيل زاده می باشند.
دبیری جشنواره را بصیر اقارب پرست و مدیریت اجرایی را محمدرضاخسروی فر بر عهده دارند و گروه داوری این دور از جشنواره متشکل از: سیف الله صمدیان، فرهاد فخریان، اسماعیل عباسی، محمود کلاری، شیرین حکمی، کتایون قدس راد و رعنا جوادی بوده است.

همچنین دبیرخانه این مسابقه از راهیابی 128 عکاس به نمایشگاه سومین دور از جشنواره خبر داد که اسامی عکاسان راه یافته در اولین زمان ممکن در بخش خبری ” پایگاه عکس چیلیک ” اعلام خواهد شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید