افتتاح اولین نمایشگاه سالانه عکس کرمان

افتتاح اولین نمایشگاه سالانه عکس کرمان

دبیر برگزاری نمایشگاه اولین سالانه عکس کرمان گفت: نمایشگاه عکس اولین سالانه عکس کرمان از اول شهریورماه به مدت یک هفته در محل موزه هنرهای معاصرصنعتی کرمان برگزار می شود.

به خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، "فرزاد میرحسینی" با اعلام این خبر گفت: این سالانه عکس با همت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان، انجمن عکاسان حرفه ای کرمان، انجمن عکاسان ایران و خانه عکاسان حوزه هنری کرمان برگزار می شود.

وی بیان کرد: طبق معمول برنامه‌های فرهنگی که اخیرا در استان برگزار می‌شود مجتمع مس سرچشمه نیز درکنار دیگر برگزارکنندگان ما را دربرگزاری این سالانه عکس یاری داد.

میرحسینی تصریح کرد: این سالانه عکس با هدف همبستگی بین هنرمندان وعلاقمندان به عکاسی سراسر استان برگزار می شود.دبیر برگزاری نمایشگاه عکس اولین سالانه عکس کرمان گفت: از عکاسان سراسر استان نزدیک به 800 عکس به دبیرخانه سالانه عکس کرمان رسید که این تعداد عکس توسط 230 هنرمندعکاس فرستاده شده بود.

وی افزود: فراخوان برگزاری نمایشگاه و سالانه عکس از یک هفته قبل انجام شده است و قرار است از بین آثار ارسالی 60 عکس از 60 عکاس انتخاب و در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود.

میرحسینی با اشاره به اینکه مراسم افتتاح این نمایشگاه عکس عصر امروز اول شهریور برگزار می شود گفت: امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه عکس فرصتی برای علاقمندان به عکاسی مهیا شود تا از نزدیک عکس های خوبی را به نظاره بنشینند.

دبیر برگزاری نمایشگاه عکس سالانه عکس کرمان خاطرنشان کرد: عکس های انتخاب شده در ابعاد 100 در 70 در نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند.

انتهای پیام


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید