نمایشگاه عکس « 5 10 39 » امید آقائی در شیراز

نمایشگاه عکس « امید آقائی » از عکاسان خطۀ استان فارس و شهر شیراز از روز جمعه 4 اسفند ماه جاری در گالری آب در شهر شیراز گشایش می یابد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه که با عنوان « 5    10    39 » برگزار می شود امید آقائی تعداد 60 قطعه عکس با موضوع 5 دوره انتخابات شوراها، 10ومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 39 سال انقلاب در اندازه های گوناگون از جمله 20 در 30 سانتیمتر تا 50 در 70 سانتیمتر دستاورد دوره ای از عکاسی اش را به نمایش می گذارد.

عکاس در بخشی از متن قاب نخست این نمایشگاه آورده است: « امروزه انتخابات در جوامع پیشرفته یکی از نشانه های دمکراسی است؛ و در هر کشوری سازوکار خاص خود را دارد و تبلیغات از عوامل مهم و کلیدی این رویکرد مردم سالاری است.
بیان دیدگاه ها و ارائه راهکارهای راهبردی، از طریق تبلیغات صورت می گیرد و رای دهندگان بواسطه این تبلیغات به نگرشی در رای دادن و انتخاب می رسند.
در این میان برخی از وعده ها در جهت بازار گرمی و جذب مشتریان رد و بدل می شود تا شاید تنوری گرمتر حادث شود».

نمایشگاه عکس « 5    10    39 » عصر جمعه 4 اسفند ماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه 11 اسفند ماه از ساعت 10 تا 21 از عکس های ارایه شده در این نمایشگاه دیدن کنند.
گالری آب شیراز در استان فارس، شهر شیراز، ضلع شرقی ارگ کریمخانی، آب انبار وکیل، موزه گالری آب واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید