« اَوِدُن بازی های جانی » در نگارخانه مهروا

نمایشگاهی انفرادی از آثار عکاسی حمید جانی پور با عنوان ” ریچارد اودون بازی های جانی ” از روز جمعه، 17 بهمن ماه جاری در محل نگارخانه مهروا برگزار می شود.
« اَوِدُن بازی های جانی » در نگارخانه مهروا در این نمایشگاه تعداد 20 قطعه عکس سیاه سفید در اندازه 20 در 20 سانتیمتر با نگاهی به پرتره های ثبت شده توسط عکاس شهیر ” ریچارد اودون ” نمایشگذاشته می شود.

جانی پور برگزاری این نمایشگاه را به محتوایی تصویری الهام گرفته شده از عکس های ” ریچارد اودون ” ادای دینی می داند به شخصیت پردازی و ظرافت نگاه ایشان.

از جمله ایده های عکاس قرار دادن ده قطعه قاب خالی در روز افتتاحیه نمایشگاه بر دیوار است که پیرو ادامه ی همین پروژه از حاضرین در نمایشگاه عکاسی شده و در تاریخ 24 بهمن ماه به جمع آثار نمایشگاه گذاشته می شود.
این نمایشگاه در روز جمعه 17 بهمن ماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان روز دوشنبه 24 بهمن ماه همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 17 تا 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه مهروا در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، شماره 38 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید