اینستالیشن فتوگرافی «کیمیای تاریخ» در ساری

نمایشگاه انفرادی از آثار فتواینستالیشن حسین بهرامی ولشکلایی با عنوان: « کیمیای تاریخ » عصر روز دوشنبه 18 بهمن ماه جاری در نگارخانه حوزه هنری استان مازندران گشایش می یابد.

کیمیای تاریخ حسین بهرامی در ساریبه گزارش پایگاه عکس چیلیک ، این نمایشگاه به سبک فتواینستالیشن اجرا می شود و با توجه به استیتمنت آن ، فلسفه انتخاب چنین عنوان و شیوه ی ارائه ، ریشه در روزهای دهه فجر دارد. روزهایی که افتتاحیه این نمایشگاه نیز در آن قرار دارد.

با توجه به نام انتخاب شده ، این عکاس ، در صدد آن برآمده تا دو دوره ی تاریخی را نشان دهد (نمایش دوران قبل از انقلاب و دوران طلایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ).

شایان ذکر است این دو زمان نیز با استفاده از موسیقی مناسب که هر کدام نمادی از این دو دوره ی تاریخی است ، از هم تفکیک می شوند.

در ادامه ، بیننده با عبور از این دو دوره به انتهای نمایشگاه می رسد که ویدئویی از پیشرفت کامل و توانایی های کشور ایران در مبارزه با کشورهای استکباری و در نهایت نابودی اسرائیل جهانخوار به نمایش در می آید.
حسین بهرامی ولشکلایی از عکاسان جوان و فعال مازنی است که  فعالیت خود را از سال 1388 در عرصه عکاسی آغاز نموده و به صورت حرفه ای دنبال می نماید، به گونه ای که ایشان هم اکنون ، دانشجوی رشته ی عکاسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

افتتاحیه نمایشگاه عکس و آثار کیمیای تاریخ ، ساعت 4 عصر روز دوشنبه 18 بهمن 1395 در گالری حوزه هنری استان مازندران است و دیدار از آن تا پایان روز جمعه 22 بهمن ماه ممکن است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید