بامداد امروز شانزدهمین تور عکاسی چیلیک به زنجان رفت

شانزدهمین تور عکاسی چیلیک همزمان با ساعت 1.30 بامداد امروز پنجشنبه 20 خردادماه 1389 در سفری یک روزه از مقابل دفتر مرکزی این پایگاه در تهران عازم استان زنجان شد.

بامداد امروز شانزدهمین تور عکاسی چیلیک به زنجان رفت

مطابق با هماهنگی های انجام شده با سازمان میراث فرهنگی این استان و برنامه ریزی صورت گرفته، همسفران شانزدهمین تور عکاسی این پایگاه همزمان با طلوع آفتاب در منطقه تاریخی سلطانیه خواهند بود و پس از حضور و عکاسی در محیط این گنبد، عازم شهر زنجان شده و مشغول عکاسی از ابنیه تاریخی این شهر خواهند شد.

دیدار از جاذبه های تصویری استان زنجان در قالب دو سفر مستقل از هم در فهرست تورهای عکاسی چیلیک در تابستان 1389 طراحی و برنامه ریزی شده است که دومین سفر به این استان، پس از ماه مبارک رمضان در شهریور ماه سال جاری با اهداف جدید عکاسی و برنامه های جذاب آموزشی انجام خواهد شد.

علاقمندان جهت اطلاع از چگونگی و نحوه حضور در تورهای بعدی این پایگاه به مقصد: منطقه یوش، کویر مرنجاب، جنگل ابر، روستای ابیانه، منطقه ماسال، قلعه رودخان، شهرک تاریخی ماسوله، شهرهای دامغان و شاهرود، کاشان، یزد، شیراز و … می توانند با شماره های 02188348824 (ده خط) تماس حاصل نمایند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید