شرح برنامه های اردوی ملی عکس تعزیه لامرد

دبیرخانه دومين اردوی ملی عکس تعزیه لامرد ، پس از اعلام اسامی مدعوین و دریافت مشخصات آنها، چگونگی حضور میهمانان وبرنامه های دومين اردوی ملی عکس تعزیه لامرد را تشریح کرد.

برنامه ارسالی از سوی دبیرخانه این اردو به « پایگاه عکس چیلیک » این شرح اعلام شده است:

عکاسان در روزهای ٣٠ مهرماه، ١ و ٢ آبان ماه از طریق سرویس هاي مشخص شده به محل های مشخص و هماهنگ شده تعزیه اعزام خواهند شد، در طی زمان حضور عکاس در آن محل، شرایطی فراهم شده تا امکان ثبت تصاویر مستند از شخصیت های تعزیه گردان و بازیگران شبیه خوان و همچنین آیین ها، سنت ها و پخت غذاهای نذری و … تا قبل از شروع مراسم تعزیه را نیز داشته باشند.

همچنین عکاسی از مراسم شب تاسوعا، عاشورا و مراسم نماز ظهر عاشورا نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده این اردو خواهند بود.

“رعایت پوشش اسلامی برای آقایان و خانم ها( چادر و مقنعه) در مکان های برگزاری تعزیه الزامی است”

هنرمندان گرامی لازم است ضمن به همراه داشتن تجهیزات عکاسی اعم از دوربین، سه پایه و رایانه همراه ( به خصوص عکاسان خبرگزاری جهت ارسال گزارش تصویری از تعزیه)، وسایل شخصی و بهداشتی، کارت ملی یا شناسنامه و دفترچه بیمه خدمات درمانی و یا بیمه سلامت را نیز به همراه داشته باشند.

کلیه هزینه های اقامت و پذیرایی در طی حضور میهمانان در این اردو بر عهده میزبان خواهد بود.

طبق پیش بینی اداره هواشناسی، وضعیت دمای لامرد در روزهای برگزاری اردو حداکثر 34 و حداقل 19 درجه و آسمان نیز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

دبیرخانه از عصر روز چهارشنبه ٢٩ آبان ماه، در محل مهمانسرای مجهز اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد پذیرای عکاسان محترم خواهد بود.

هنرمندان گرامی كه اسمشان در ليست منتخب و اعلام شده قرار دارد، ميبايست عصر روز چهارشنبه ٢٩ مهر ماه در لامرد حضور پيدا كنند.

چهارشنبه شب ساعت 20 كارگاه توجيهی توسط يكی از تعزيه خوانان لامرد ، برگزار خواهد شد لذا شركت در اين كارگاه به جهت آشنايي بيشتر با محيط شهرستان و مكانهاي تعزيه لازم مي باشد.

(نشانی مهمانسرا: شهر لامرد، بلوار معلم، جنب ورزشگاه انقلاب، اداره ورزش و امور جوانان لامرد)

راه های ارتباطی به شهرستان لامرد از طریق زمینی ، هوایی و ریلی به این شرح است:

–  برنامه حرکت اتوبوس ها به طور روزانه از شیراز (پایانه مسافربری شهید کاراندیش) به لامرد (حدود 7 ساعت زمان این مسیر است):

شرکت ایمن سفر ایرانیان: ساعات 8:30 ، 11:00 ، 12:15 ، 16:30 ، 18:00 ، 19:30 ، 21:30( VIP)

شرکت گیتی پیما: ساعات 8:30 ، 13:15(VIP)21:30 ، 19:30 ، (VIP)

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس از طریق سایتpayaneh.ir

–  مسیر هوایی از طریق پرواز شهرها به عسلویه (از فرودگاه عسلویه به لامرد از طریق تاکسی که زمان این مسیر نیز حدود 45 دقیقه می باشد)

ليست پروازهاي عسلويه را از اینجا دانلود کنید

–  مسير ريلي تهران شيراز روزهاي فرد از ساعت ١٦

در خصوص هر گونه پرسش می توانید به شماره های عباس محمدی  ٠٩٣٩١٨٢٣٨١٩ و ابوذر كريمی ٠٩١٧٧٨١٥٩٥٠ تماس بگیرید

سایر اخبار و اطلاعات ارسالی از سوی دبیرخانه اردوی ملی عکس تعزیه لامرد بلافاصله پس از دریافت از طریق اخبار « پایگاه عکس چیلیک » منتشر خواهد شد .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید