جدول زمان بندی برنامه و نشست های جشنواره عکس نقره

دبیرخانه جشنواره سراسری عکس نقره جدول زمان بندی برنامه ها و نشست های جشنواره عکس نقره را با دعوت عمومی به دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک سپرد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، مطابق با اعلام دبیرخانه این جشنواره ، مراسم بازگشایی نمایشگاه در ساعت 10 صبح روز شنبه 13 آذر ماه جاری روی خواهد داد و در ادامه تا عصر روز چهارشنبه 17 آذر ماه که مراسم اختتامیه برگزار می شود ، نشست های نظری و آموزشی در سالن های فارابی و شهید سعید جانبزرگی برگزار خواهد شد.
جشنواره عکس نقره
جدول برنامه و اساتید صاحب سخن در نشست های نظری، آموزشی جشنواره سراسری عکس نقره به این شرح معرفی و اعلام شده است:
حامد کیا با موضوع ترور و امروزی شدن عکاسی روزمره در سالن فارابی
دکتر محمدرضا ابوالقاسمی پیرامون زیباشناسی در عکاسی در سالن فارابی
مهرداد افسری و دکتر مهدی مقیم نژاد با موضوع ایده عکاسانه: در باب تجربه زیسته در سالن جانبزرگی
سارا زندوکیلی با موضوع سفر من در سالن جانبزرگی
عباس نوری با موضوع تعامل قدرت سیاسی و عکاسی مستند اجتماعی دهه 30 ایالات متحده در سالن جانبزرگی و بهنام صدیقی با موضوع آرتیست تاک .

در متن فراخوان جشنواره عکس نقره از گلرو علی آبادی به عنوان دبیر جشنواره، مهران مهاجر ، فرشید آذرنگ و مهدی مقیم نژاد به عنوان داوران جشنواره، محمدمهدی رحیمیان ، محمد خدادادی مترجم زاده ، مهرداد نجم آبادی و محمد ستاری به عنوان گروه علمی جشنواره، سارا اعلمی به عنوان دبیر هنری و از پریا حبیبی راد با عنوان دبیر اجرایی نام برده شده است.
محل برگزاری نمایشگاه آثار راه یافته جشنواره عکس نقره در نگارخانه ی دانشگاه هنر واقع در تهران، خیابان انقلاب، کوچه شهید بالاور، معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه هنر است.
ورود برای عموم علاقمندان جهت استفاده هر چه بیشتر از ارایه های علمی و نظری این جشنواره در بخش نمایشگاه و نشست ها آزاد است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید