برگزاری کارگاه عکاسی مستند اجتماعی در بوشهر

کارگاه تخصصی عکاسی مستند اجتماعی با حضور نیوشا توکلیان در بوشهر برگزار می شود.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) این کارگاه عصر روز پنجشنبه 25 تیرماه جاری در محل سالن اداره بنادر و دریانوردی برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت استفاده رایگان به مسئول برگزاری این کارگاه مرتبط شده و هماهنگی های لازم را در خصوص ثبت نام به عمل آورند.

برگزاری کارگاه عکاسی مستند اجتماعی در بوشهر

حسین حیدرپور از عکاسان استان و مسئول برگزاری این کارگاه در ارتباط با شناخت مبانی عکاسی مستند و تاثیر برگزاری کارگاه هایی تئوری در میان علاقه مندان به عکاسی گفت: عکاسی از هنرهای تاثیر گذار در جامعه است و نقش عکاسان مستند اجتماعی در روند اتفاقات جامعه غیر قابل انکار است.

حیدرپور به ضرورت و اهمیت نگاه عکاسی مستنداجتماعی در حوزه مستندنگاری رویدادهای لایه های گوناگون در جامعه هم اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش دانش و توانمندی عکاسان استان بوشهر از مهمترین دغدغه های فعالان این هنر است و همه باید در مسیر بلوغ این فعالیت و تقویت این دغدغه اهتمام لازم را صرف نماییم.

نیوشا توکلیان متولد سال 1361 در تهران است و با علاقه و تجربه عکاسی خبری به سوی عکاسی مستند روی آورد. ایشان از سال 2002 در نشریات معتبر بین المللی همچون: تایم، نیویورک تایمز، اشترن، فیگارو و برخی دیگر از نشریات صاحب اثر بوده است. وی به تازگی نامزد عضویت در آژانس عکس مگنوم شده است.
عکس پوستر: نیوشا توکلیان
طراح پوستر: محمد رحیم زاده


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید