برگزیدگان جشنواره شهر بهارنارنج ساری معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره شهر بهارنارنج ساری معرفی شدند

مراسم اختتامیۀ نخستین جشنواره ملی عکس شهر بهار نارنج”ساری” عصر روز گذشته – شنبه 9 اسفندماه جاری – با حضور مسئولین شهری و استانی و جمعی از هنرمندان و عکاسان استان مازندران در محل سالن اجتماعات شهیدباغبانی حوزه هنری استان مازندران برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در اختتامیۀ این جشنواره که با حضور حسین احمدی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، مسعود پیری مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری و سینا دلشادی ریاست حوزه هنری مازندران برگزار شد، مدیر اجرایی جشنواره ” محمد رضایی” بیانیه هیات داوران را برای حاضرین خواند و در نهایت اسامی عکاسان برتر در این جشنواره معرفی و از ایشان با اهدای لوح و جوایزشان تقدیر به عمل آمد.
همچنین از سه تن از پیشکسوتان عکاسی استان به نام های: سیداحمد طاهرپور، عقیل تشکری وعلی اصغر کلانتری در این مراسم تقدیر به عمل آمد.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید