بیستمین تور عکاسی « پایگاه عکس چیلیک » به تاکستان رفت

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” همزمان با اولین ساعات بامدادی امروز پنجشنبه اول مهرماه 1389 در قالب بیستمین تور عکاسی چیلیک عازم شهرستان تاکستان واقع در استان قزوین شدند.

در این تور که بیش از چهل نفر از علاقمندان به عکاسی از طبیعت و مستند اجتماعی حضور دارند برنامه همزمان با طلوع آفتاب آغاز می شود و همسفران بیستمین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک ضمن عکاسی از گل های آفتابگردان در مناطق هماهنگ شده، از کوره پزخانه ها و حاشیه نشینان محلی نیز به عکاسی خواهند پرداخت.

بیستمین تور عکاسی « پایگاه عکس چیلیک » به تاکستان رفت

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان میدان هفت تیر تهران می باشد.
همچنین نیاز به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این پایگاه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و در صورت همکاری با هر یک از پایگاه های عکاسی، مراتب در ابتدا از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.
در صورت وجود هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت در تورهای عکاسی آتی این رسانه، شماره های تماس 02188348824 (ده خط) پاسخگوی علاقمندان است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید