بیستمین تور عکاسی چیلیک به تاکستان می رود

” پایگاه عکس چیلیک ” در تازه ترین دور از سلسله سفرهای گروهی عکاسی، در قالب سفری یک روزه، همراه با همسفران و کاربران و علاقمندان به شرکت در تورهای عکاسی به شهرستان تاکستان سفر می کند.

بیستمین تور عکاسی چیلیک به تاکستان می رود

شهرستان تاکستان در 35 کیلومتری جنوب غربی استان قزوین واقع شده است و آثار مشهود در روستاهای اطراف این شهرستان حاکی از قدمت این سرزمین بوده است که به پیش از اسلام هم می رسد.

از آثار باستانی و جاذبه های تاکستان اگر چه می توان: مسجد شاه عباس، مسجد سرخندق، مقبره پیر، حمام شاه عباسی، قز قلعه، امامزاده ولی ضیاآباد، چشمه های آبگرم و … را نام برد ولیکن هدف از سفر عکاسی به این منطقه تجربه عکاسی طبیعت در باغ ها و همچنین مزارع گل های آفتابگردان و تجربه عکاسی مستند اجتماعی در کوره پزخانه های حاشیه ای در این شهرستان است.

بیستمین تور ” پایگاه عکس چیلیک ” راس ساعت 3.30 دقیقه بامداد پنجشنبه، یکم مهرماه سال جاری حرکت خود را از مقابل دفتر این پایگاه در تهران آغاز و با یاری خداوند همزمان با غروب روز پنجشنبه به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران خواهد رسید.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، معماری و مفهومی افزایش دهند.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از غروب و طلوع  و همچنین آسمان کویر، روستای ابیانه، شهرستان اردکان و یزد، پاییز ماسال، ابنیه تاریخی اصفهان، ابنیه کاشان، تالاب های انزلی و میانکاله، عشایر دشت مغان، طبیعت آستارا و  منطقه کپورچال و … در دست طراحی و برنامه ریزی است.  
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 02188348824 (ده خط) تماس حاصل نمایند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید