1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. بیست وششمین تور عکاسی چیلیک به کویــر مرنجاب می رود
بیست وششمین تور عکاسی چیلیک به کویــر مرنجاب می رود

بیست و ششمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در اسفندماه سال جاری با حضور در منطقه آران و بیدگل، عازم کویر مرنجاب می شود.
کویر مرنجاب سرشار از تپه هایی از رمل هایی از جنس شن است که با وجود جاذبه های بصری در تمامی فصول سال، موضوعی موافق برای عکاسی علاقمندان به شمار می رود.
کویر مرنجاب در استان اصفهان و در نزدیکی شهر کاشان و در همسایگی شهرستان آران و بیدگل واقع شده و یکی از زیباترین جاذبه های اکوتوریستی کشور ایران به شمار می آید.
بنای کاروانسرای مرنجاب که به دستور شاه عباس صفوی در کنار قنات مرنجاب بنا نهاده شده از جمله آثار تاریخی موجود در منطقه است که ایستگاه استراحت و نقطه آغازین سفرهای کویری است.

بیست وششمین تور عکاسی چیلیک به کویــر مرنجاب می رود

بیست و ششمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در بامداد روز ۱۲ اسفندماه جاری حرکت خود را همچون همیشه از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران آغاز و با یاری خداوند همزمان با شامگاه همان روز به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران برخواهند گشت.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
پس از برگزاری این تور که چهارمین سفر به منطقه کویری مرنجاب می باشد، همسفران می توانند با مشارکت خود در گردآوری و انتخاب عکس های منتخب چهار دوره سفر به کویر مرنجاب، نمایشگاهی را به شکل فیزیکی و همزمان در ” نگارخانه چیلیک ” برگزار نمایند.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد. تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: حضور در روستای افجه(مزار کاوه گلستان)، شیراز، ابنیه کاشان، عکاسی شبانه از بناهای اصفهان، شالیکاری در مازندران، تالاب های انزلی و میانکاله، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل های گرگان، طبیعت آستارا و طبیعت منطقه کپورچال و … در دست طراحی و برنامه ریزی است.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: ۰۲۱۸۸۳۴۸۸۲۴ (ده خط) تماس حاصل  کنند.

پیشین
فراخوان نخستین جشنواره تورهای عکاسی چیلیک
پسین
فراخوان نخستین جشنواره تورهای عکاسی چیلیک

۰ بازدید

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست