بیست و سومین « تور عکاسی چیلیک » عازم اردکان و یزد شد

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در ساعت 21 سه شنبه، 25 آبان ماه 1389 در قالب بیست و سومین تور عکاسی چیلیک به قصد عکاسی از منطقه اردکان و توابع، عازم شهرستان یزد شدند.
در این تور که بیش از سی نفر از دوستداران عکاسی از ابنیه تاریخی و بافت های سنتی و همچنین علاقمندان به عکاسی از موضوعات مستند اجتماعی و معماری حضور دارند، برنامه های سفر خود را همزمان با طلوع آفتاب در منطقه اردکان آغاز خواهند کرد .
این سفر با دیدار از بخش های عقدا و خرانق در شهرستان اردکان آغاز می شود. لازم به ذکر است بافت تاریخی اردکان یکی از ارزشمندترین بافت های استان یزد محسوب شده و از ناشناخته ترین مناطق تاریخی این استان است که ضمن دارا بودن زیباترین کویرهای نمکی و ریگزارهای ایران،  مهمترین عبادتگاه های زردشتیان جهان را هم در برگرفته است و مسافران ضمن عکاسی از این مناطق، عکاسی از اهالی و ساکنین منطقه مذکور را هم تجربه خواهند کرد.

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث های علمی آموزشی و انجام گفتگوهای لازم پیرامون فضاهای عکاسی و علاقمندی همسفران، زمینه های لازم برای کسب تجربه ها و فعالیت صحیح تر در فضای کاربری پایگاه عکس چیلیک فراهم شود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر تهران می باشد.
همچنین نیاز به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این پایگاه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.
در صورت وجود هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت در تورهای عکاسی آتی این رسانه، شماره های تماس 02188348824 (ده خط) پاسخگوی علاقمندان است.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید