بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک به شیراز می رود

بیست و هشتمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در بیست وسوم فرودین ماه سال 1390 به قصد عکاسی از عمارت های فرهنگی، تاریخی شهر شیراز، با حضور در مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” عازم استان فارس می شوند.

بیست و هشتمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” عصر روز 23 فروردین ماه، حرکت خود را همچون همیشه از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران آغاز و با یاری خداوند، از صبح چهارشنبه با ورود به دروازه قرآن شیراز برنامه عکاسی خود را آغاز می کنند.
عکاسی از بازار و مسجد و حمام وکیل و همچنین سرای مشیر، خانه زینت الملوک و عمارت عفیف آباد، آستان حضرت احمدابن موسی، شاهچراغ(ع)، غروب سعدیه و سحرگاه و طلوع حافظیه، باغ ارم، نارنجستان قوام، ارگ تاریخی کریمخان زند، محوطه پارسه و تخت جمشید و مقبره کوروش در پاسارگاد از جمله اهداف عکاسی این سفر به شمار می رود.

بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک به شیراز می رود

برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، با یاری خداوند، شامگاه روز جمعه 26 فروردین ماه جاری به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران برخواهند گشت.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد. تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: عکاسی شبانه از بناهای اصفهان، شالیکاری در مازندران، ابنیه کاشان، تالاب های انزلی و میانکاله، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل های گرگان، طبیعت آستارا و طبیعت منطقه کپورچال و … در دست طراحی و برنامه ریزی است.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 02188348824 (ده خط) تماس حاصل  کنند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید