1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک عازم شیراز شد
بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک عازم شیراز شد

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی، همزمان با عصر روز سه شنبه، در قالب بیست و هشتمین ” تور عکاسی چیلیک ” با هماهنگی های انجام گرفته، به قصد عکاسی از ابنیه تاریخی و فرهنگی شهر شیراز و مجموعه تاریخی پارسه(تخت جمشید)، از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” عازم استان فارس شدند.
بیست و هشتمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” عصر روز ۲۳ فروردین ماه جاری، حرکت خود را همچون همیشه از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران آغاز و با یاری خداوند، مطابق برنامه، عکاسی خود را همزمان با صبح روز چهارشنبه، ۲۴ فروردین ماه  با ورود به شهر شیراز آغاز خواهد کرد.

بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک عازم شیراز شد

مطابق برنامه ریزی انجام گرفته همسفران از دروازه قرآن، عکاسی از مزار خواجوی کرمانی، مجموعه بازار و حمام و مسجد وکیل، سرای مشیر، آستان حرم احمدابن موسی شاهچراغ(ع)، خانه زینت الملوک، عمارات نارنجستان قوام، باغ عفیف آباد، سعدیه، سحرگاه حافظیه، باغ ارم، ارگ کریمخان، تخت جمشید، نقش رستم، پاسارگاد و…. دیدار و عکاسی خواهند کرد و در شامگاه روز جمعه به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران برخواهند گشت.

 

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.
این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه کرده و همچنین امکان حضور در نخستین جشنواره تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک را نیز خواهند داشت.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد. تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک ” با هدف عکاسی از: نمای شبانه عمارات تاریخی اصفهان، شالیکاری در مازندران، تالاب های انزلی و میانکاله، پل ورسک و شیرگاه، ابنیه کاشان، عشایر دشت مغان، جنگل های گرگان، طبیعت آستارا و طبیعت منطقه کپورچال و … در دست طراحی و برنامه ریزی است.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: ۰۲۱۸۸۳۴۸۸۲۴ (ده خط) تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور کنند.

پیشین
به همت پایگاه عکس چیلیک / نخستین جشنواره تورهای عکاسی چیلیک برگزار می شود
پسین
بیست و هشتمین تور عکاسی چیلیک در شیراز برگزار شد

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست