بیست و پنجمین « تور عکاسی چیلیک » عازم ورامین شد

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در ساعت 5 صبحگاه روز پنجشنبه، 16 دی ماه 1389 در قالب بیست و پنجمین ” تور عکاسی چیلیک ” با هماهنگی های انجام گرفته با اداره و نهادهای مربوطه، به قصد عکاسی از صنعت فرش دستباف ایران عازم شهرستان ورامین و روستاهای تابعه شدند.

بیست و پنجمین « تور عکاسی چیلیک » عازم ورامین شد

در این تور عکاسی قریب به چهل نفر از دوستداران عکاسی از صنعت فرش دستباف ایران و مراحل رنگرزی و همچنین علاقمندان به عکاسی از موضوعات مستند و اجتماعی حضور دارند و مطابق برنامه، عکاسی خود را همزمان با طلوع آفتاب، پس از صرف صبحانه از محل مسجد جامع ورامین آغاز خواهند کرد.
تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث های علمی آموزشی و انجام گفتگوهای لازم پیرامون فضاهای عکاسی و علاقمندی همسفران، زمینه های لازم برای کسب تجربه ها و فعالیت صحیح تر در فضای کاربری پایگاه عکس چیلیک فراهم شود.

از جمله نکات لازم به ذکر در تورهای عکاسی چیلیک، تنوع حضور مقاطع مختلف سنی است. به طوریکه در تور حاضر سارا محمدی با هشت سال سن جوانترین و منوچهر یگانه دوست با 70 سال سن با تجربه ترین عضو این سفر به شمار می آیند.
این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
لازم به ذکر است مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر تهران می باشد.
همچنین نیاز به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این پایگاه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.
در صورت وجود هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت در تورهای عکاسی آتی این رسانه، شماره های تماس 02188348824 (ده خط) پاسخگوی علاقمندان است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید