بیست و یکمین تور عکاسی چیلیک در کویر مرنجاب برگزار شد

کاربران و علاقمندان به عکاسی از موضوع طبیعت و مناظر و همچنین علاقمندان به عکاسی نجومی در بیست و یکمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” همزمان با پیش از ظهر روز پنجشنبه، پانزدهم مهرماه جاری از مقابل دفتر این پایگاه، به قصد دیدار و عکاسی از فرم طبیعت، مناظر طلوع، غروب و همچنین علاقمندان به عکاسی از آسمان شب کویر عازم کویر مرنجاب واقع در استان اصفهان شدند.

این سفر میزبان بیش از چهل و پنج نفر از علاقمندان به شرکت در تورهای عکاسی چیلیک بود تا مطابق برنامه، ضمن دریافت بسته فرهنگی و بروشور حاوی اطلاعات از مقصدهای نامبرده، به منظور اشراف هر چه بیشتر عکاسان گروه بر موضوع، همزمان با پایان روز در قالب حرکتی مستقل از غروب خورشید در تپه های رمل کویر عکاسی کرده و در کارگاه آموزشی آسمان شب و عکاسی نجومی حاضر شوند و همزمان با پیش از زمان طلوع خورشید در تپه های رمل و وسعت کویر حاضر شده و به عکاسی بپردازند.

بیست و یکمین تور عکاسی چیلیک در مرنجاب برگزار شد

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همسفران تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” با ارایه عکس های منتخب خود از مقاصد این تورها می کوشند تا شرایطی شایسته برای تدوین مجموعه ای تصویری و هدفمند از علم و هنر عکاسی را دامن بزنند.

اسامی همسفران بیست ویکمین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” به این ترتیب است:
مریم آزوری گهرویی، سهراب آسا، سعید استادیان، امیر افشانی، ابراهیم باقرلو، فاطمه بشارتی، سیامک برنجی، محمدتقی تقوی، حمیده پورمحمد، سمانه ثانی نژاد، مونا حسن، محمدطاها حسنی، سمیرا حسینی، زهرا خیاط، سروش خسروانی، مریم درویشی، سجاد دلیری، نیما خالدی کیا، محمدرضا خرازی، علی(کامران) ذهبی، پیمان رشیدی، سارا رحیم پور، مونا رحیم پور، حسین رضایی مطلق، سهیل زندآذر، مهدی رامه، ابراهیم رامه، مهدی سروری، روح الله سنجرانی، مهدیه سیفی، علی صالح نیا، حمیدرضا صافی، هادی فائزی، هانیه فائزی، محسن فتاحی، محمدحسین فراهانی، ملیحه فرهادی، احمد قاسمی، حسین قنبری، حسین عصاری آرانی، جعفر عربیان، الهام گازری، آزاده گلابگیران، میترا محمدی، ملیحه محمدخانلو، منصوره مدنی، محیا موعودی رستگار، سیدمحمدناصر نبوی، محمد یزدزاد.

مطابق با رسم تمامی تورهای عکاسی این پایگاه در مسیر بازگشت به تهران بنا به رای حاضرین در سفر، مقرر شد هدایایی چون: امکان استفاده از تخفیف های ویژه از ” پایگاه تخصصی کتاب عکس ” و تورهای عکاسی، لوح فشرده و… از طرف پایگاه و حواله چندین جلد کتاب عکس در نشست نقد و تحلیل سفر در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” تقدیم همسفران شود.
همسفران در شامگاه جمعه به مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران بازگشتند.
لازم به یادآوری است عصر روز سه شنبه 20 مهرماه، دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” میزبان همسفران فعال در این تور می باشد تا پیرامون نقد و بررسی تور عکاسی و عکس های به دست آمده، حاضرین با هم به گفتگو بپردازند و به واسطه ارزیابی و داوری همسفران حاضر در این تور، موفق ترین عکس با ذکر معیارهای مربوطه انتخاب شده و به عکاس آن هدیه ای تقدیم شود.

از دیگر برنامه های آینده تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک “، سفر به: روستای ابیانه، منطقه ماسال، قلعه رودخان، دشت مغان، شهرک تاریخی ماسوله، ابنیه کاشان، اصفهان، یزد، شهرکرد، شیراز و … می باشد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید