بیست و یکمین « تور عکاسی چیلیک » عازم کویر شد

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ساعتی پیش از ظهر امروز پنجشنبه پانزدهم مهرماه 1389 در قالب بیست و یکمین تور عکاسی چیلیک به قصد عکاسی از محیط کویر، عازم شهرستان آران و بیدگل واقع در استان اصفهان شدند.

در این تور که بیش از چهل نفر از علاقمندان به عکاسی از فرم طبیعت، مناظر طلوع، غروب و همچنین علاقمندان به عکاسی از آسمان شب کویر حضور دارند و برنامه همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و همسفران بیست و یکمین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک ضمن حضور بر فراز تپه های رمل و عکاسی از غروب خورشید، در کارگاه شبانه آشنایی با عکاسی از آسمان شب حضور یافته و عکاسی از طلوع خورشید را نیز در وسعت کویر تجربه خواهند کرد.

بیست و یکیمن « تور عکاسی چیلیک » عازم کویر شد

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث های علمی آموزشی و انجام گفتگوهای لازم پیرامون فضاهای عکاسی و علاقمندی همسفران، زمینه های لازم برای کسب تجربه ها و فعالیت صحیح تر در فضای کاربری پایگاه عکس چیلیک فراهم شود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت خود در انعکاس گزارش تور عکاسی، و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.
لازم به ذکر است مبدا حرکت تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از مقابل دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر تهران می باشد.
همچنین نیاز به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این پایگاه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

در صورت وجود هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت در تورهای عکاسی آتی این رسانه، شماره های تماس 02188348824 (ده خط) پاسخگوی علاقمندان است.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید