تارنمای « تاریخ عکاسی ایران » راه اندازی شد

تارنمای « تاریخ عکاسی ایران » به واسطه دو تن از عکاسان و کارشناسان تاریخ عکاسی راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، پایگاه تخصصی و تارنمای « تاریخ عکاسی ایران » با مدیریت و کارشناسی دانش آموختگان و فعالان عرصه تحقیق و پژوهش تاریخ عکاسی : مژگان طریقی و نسرین ترابی در محیط شبکه ارتباطی فراگیر جهانی(اینترنت) به نشانی: irphotohistory.com راه اندازی شد.
این تارنما در بخش های : وقایع ، مقالات ، گالری ، انتشارات ، معرفی پژوهشگران ، گاهشمار عکاسی تعریف شده و به ارایه اطلاعاتی متنی همراه با تصاویر و مستنداتی برپایه عکس متمرکز می باشد.

تارنمای « تاریخ عکاسی ایران » به واسطه دو تن از عکاسان و کارشناسان تاریخ عکاسی راه اندازی شد-تصویر خبردر متن گشایش و معرفی تارنمای « تاریخ عکاسی ایران » به قلم این دو عکاس آمده است:
عشق و علاقه به عکاسی و  تاریخ عکاسی ایران سالهاست مورد توجه ما بوده و تلاش کرده ایم در این زمینه فعالیت هایی داشته باشیم .

وب سایت « تاریخ عکاسی ایران » با هدف اطلاع رسانی ، پژوهش  و تبادل نظر پیرامون تاریخ عکاسی ایران شروع به کار کرده است و سعی دارد به ارائه ی مقالات علمی ، معرفی کتاب ها و پژوهشگران این حوزه و اطلاع رسانی وقایع و نمایشگاه های مرتبط با تاریخ عکاسی ایران در داخل و خارج از کشور بپردازد.

سایت پژوهشی تاریخ عکاسی ایران ، از تمامی علاقه مندانی که مقاله و یا عکسی در زمینه تاریخ عکاسی دارند به واسطه لینک «ارتباط با ما» دعوت به همکاری می کند .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید