تسلیت به عکاس و مدرس عکاسی ؛ محمد نوروزی

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس و کارشناس مجرب « محمد نوروزی » از روز گذشته – یکشنبه 10 مرداد ماه جاری – سوگوار از دست دادن برادر بزرگوارشان شده اند.

محمد نوروزی | پایگاه عکس چیلیک | www.chiilick.comمحمد نوروزی متولد دی ماه سال 1344 از جمله عکاسانی است که علاوه بر سالها تجربه در امر عکاسی مطبوعات ، پس از دوران بازنشستگی به امر تدریس عکاسی و آموزش نیز پرداخته است.
ایشان از سال 1362 از جمله عکاسان سرویس عکس روزنامه کیهان بوده اند که علاوه بر سالها کار و تلاش و ثبت عکس هایی ویژه از بخشی از رویدادهای معاصر، تجربه همکاری با برخی اساتید و حضور در چندین عملیات را در طی سالهای جنگ تحمیلی دارا بوده و پس از بازنشستگی در سال 1382 علاوه بر کارشناسی و سخنرانی و داوری، مسئولیت بخش عکس فرهنگستان هنر را عهده دار شده و در حال حاضر عضو هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران می باشند.

مدیریت ، همکاران و اعضای دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک »  ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی به محضر این عکاس و آرزوی سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای ایشان و خانواده گرامی شان ، از درگاه حضرت پروردگار، برای روح آن برادر فقید، آمرزش، آرامش و تعالی خواستار است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید