1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. تسلیت به محضر هنرمند عکاس « مهدی منعم »
تسلیت به محضر هنرمند عکاس « مهدی منعم »

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس هنرمند « مهدی منعم » سوگوار از دست دادن برادر بزرگوارشان «حسین منعم حق دوست» شده اند.

مهدی منعم از جمله عکاسان مشغول در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و اعزامی در سالهای جنگ تحمیلی میان عراق و ایران است که با پایان یافتن جنگ میان دو کشور همچنان به کار عکاسی از تاثیرات جنگ و ادوات نظامی بر مردمان و ساکنین مناطق مرزی متمرکز است.
منعم پس از سالها تلاش توانست کتاب عکس «معجزه امید» را به چاپ برساند و چندی بعدتر کتاب عکس «قربانیان جنگ» را که حاوی تصاویر مصدومین و مجروحین ناشی از مین های باقی مانده از زمان جنگ را به چاپ و نشر برساند که در نوع خود اثر تالیفی ممتازی به شمار می رود.

مراسم یادبود و ترحیم سومین روز درگذشت مرحوم «حسین منعم» عصر روز جمعه ۹ فروردین ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در شهر رشت، جاده تهران، مسجد آقا سیّد ابراهیم برگزار می شود.

مدیریت، همکاران و اعضای دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک » به نمایندگی از سوی عکاسان این رسانه، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی به محضر این عکاس هنرمند و آرزوی سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای ایشان و خانواده گرامی شان ، از درگاه حضرت پروردگار، برای روح آن مرحوم، آمرزش، آرامش و تعالی خواستار است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نوروز سال ۱۳۹۸ هم رسید و پیام های شما…
پسین
فاضل کاشانی: جشنواره عکس دارالسلطنه قزوین فتوماراتن ایران است

دیگر اخبار

۱ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست