تسلیت به مدرس عکاسی « مهدی رودباری »

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس و استاد دانشگاه « مهدی رودباری » ظرف چند روز گذشته، سوگوار از دست دادن پدرشان شده اند.
مدرس عکاسی « مهدی رودباری » بر اساس پیگیری های انجام شده مراسم تشییع و تدفین مرحوم عبدالحسین رودباری در شهرستان شهمیرزاد برگزار شده و تنها مراسم یادبود این پدر فقید در تهران، روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

مهدی رودباری کارشناس و استاد عکاسی از جمله عکاسانی است که با وجود تجربه عکاسی در سالهای جنگ ایران و عراق، تجربه عکاسی در شاخه هایی چون: مستند اجتماعی، شهری، پرتره و تبلیغات را دارا بوده و در حال حاضر در چندین واحد دانشگاهی به تدریس عکاسی و آموزش دانشجویان مشغول است.

مراسم گرامی داشت یاد این فقید عزیز، بعدازظهر روز سه شنبه 5 بهمن ماه در مسجد امام حسن عسکری(ع) واقع در تهران، نارمک، خیابان شهیدان رودباری(مهر شمالی) از ساعت 15 تا 16:30 برگزار می شود.
مراسم دیگری نیز بعدازظهر روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه، از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد خیر واقع در تهران، رو به روی متروی میدان شهداء ، ابتدای خیابان شهید ناطقی ، جنب حسینیه شهید حاج همت برگزار می شود.

مدیریت ، همکاران و اعضای دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک » ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی به محضر این هنرمند عکاس و آرزوی سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای ایشان و خانواده گرامی شان ، از درگاه حضرت پروردگار، برای روح آن فقید سعید، آمرزش، آرامش و تعالی خواستار است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید