تسلیت به « مسعود زنده روح کرمانی »+اعلام مجلس ترحیم

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس هنرمند کشورمان ” مسعود زنده روح کرمانی ” همزمان با عصر چهارشنبه، 14 مردادماه در غم از دست دادن پدرشان ” مهدی زنده روح کرمانی ” به سوگ نشسته اند.

مسعود زنده روح کرمانی متولد سال 1342 در شهر کرمان و دانش آموخته رشته تولید با گرایش عکاسی از دانشکده صداوسیما است. ایشان از جمله عکاسان فعال در نظام طراحی و اجرای مسابقه هایی داخلی است که با وجود برخورداری از تحصیلات آکادمیک عکاسی، مسئولیت و تجربه عکاسی در محیط هایی چون: ستاد تبلیغات جنگ، سازمان های خبری و واحد عکس صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را داشته و در حال حاضر ریاست انجمن عکاسان ایران را عهده دار است.

” پایگاه عکس چیلیک ” به نمایندگی از طرف مدیریت و اعضای این رسانه، فقدان و درگذشت پدر بزرگوار این عکاس را به محضر همسرشان و خانواده زنده روح تسلیت گفته و از درگاه حضرت پروردگار، صبر و سلامتی برای ایشان و خانواده محترمشان و همچنین مغفرت و آرامش برای روح آن مرحوم، آرزو دارد.
———————————————
روابط عمومی انجمن عکاسان ایران با صدور اطلاعیه ای مراسمی را برای مرحوم ” مهدی زنده روح کرمانی “ پدر عکاس ” مسعود زنده روح کرمانی ” در تهران اطلاع رسانی است که عصر روز پنجشنبه، 22 مردادماه جاری از ساعت 16:45دقیقه تا ساعت 18:15 دقیقه در مسجد الرضا(ع) واقع در خیابان خرمشهر(آپادانا)، خیابان عشقیار، ضلع شمال غربی میدان نیلوفر برگزار می شود.
———————————————-
در این ارتباط اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران نیز با صدور و ارسال پیامی این فقدان را به محضر این عکاس تسلیت گفته و ابراز همدردی کردند.
متن پیام تسلیت ارسالی از سوی اعضای هیات مدیره این انجمن به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای مسعود زنده روح کرمانی
رئیس محترم هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران
با تأسف و تأثر اطلاع یافتیم که پدر گرامی شما دار فانی را وداع گفته و فرزندان و خانواده خود را داغدار کرده است،
اعضای انجمن عکاسان ایران به خاندان گرامی شما و نزدیکان آن مرحوم صمیمانه تسلیت می‌گویند و علو درجات وی را از خداوند متعال مسألت می‌نمایند.
هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران
چهاردهم مردادماه نودو چهار

منبع: پایگاه عکس چیلیک


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید