تسلیت به محضر هنرمند عکاس « مهدی منعم »

تسلیت به محضر هنرمند عکاس « مهدی منعم »

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس هنرمند « مهدی منعم » سوگوار از دست دادن برادر بزرگوارشان «حسین منعم حق دوست» شده اند.

مهدی منعم از جمله عکاسان مشغول در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و اعزامی در سالهای جنگ تحمیلی میان عراق و ایران است که با پایان یافتن جنگ میان دو کشور همچنان به کار عکاسی از تاثیرات جنگ و ادوات نظامی بر مردمان و ساکنین مناطق مرزی متمرکز است.
منعم پس از سالها تلاش توانست کتاب عکس «معجزه امید» را به چاپ برساند و چندی بعدتر کتاب عکس «قربانیان جنگ» را که حاوی تصاویر مصدومین و مجروحین ناشی از مین های باقی مانده از زمان جنگ را به چاپ و نشر برساند که در نوع خود اثر تالیفی ممتازی به شمار می رود.

مراسم یادبود و ترحیم سومین روز درگذشت مرحوم «حسین منعم» عصر روز جمعه 9 فروردین ماه 1398 از ساعت 15 تا 17 در شهر رشت، جاده تهران، مسجد آقا سیّد ابراهیم برگزار می شود.

مدیریت، همکاران و اعضای دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک » به نمایندگی از سوی عکاسان این رسانه، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی به محضر این عکاس هنرمند و آرزوی سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای ایشان و خانواده گرامی شان ، از درگاه حضرت پروردگار، برای روح آن مرحوم، آمرزش، آرامش و تعالی خواستار است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

نظرات (1)

  • حمیده-نظری

    |

    روحشان شاد🌺🙏🏻

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید