تصاویر / تمساح از پسِ لاک‌پشت برنیامد

منبع: ایسنا –

راهنمای تورگردشگری که 15 سال است از حیات وحش عکاسی می‌کند چند روز پیش به طور اتفاقی صحنه‌ای را مشاهده کرد که نظیرش را تاکنون ندیده بود: تلاش یک تمساح برای بلعیدن یک لاک پشت.

به گزارش ایسنا، فرارو نوشت: “ماریو مورنو” راهنمای 45 ساله یک تور گردشگری در منطقه حفاظت شده پارک ملی “کروگر” در فلوریدا زمانی که با یک گروه از گردشگران به کنار دریاچه “پانیک” آمده بود متوجه حرکت یک تمساح در آب شد.

او به آرامی دوربینش را آماده کرد تا از آنچه می‌بیند عکاسی کند. در همین لحظه او متوجه شد که تمساح لاک‌پشتی که روی یک تخته سنگ نشسته را هدف قرار داده است. دوربین مورنو زمانی آماده عکاسی شد که لاک پشت در میان آرواره‌های تمساح قرار داشت و حیوان سعی می‌کرد لاک او را خورد کند او را ببلعد.

تلاش تمساح بی‌فایده به نظر می‌رسید و او سعی کرد با یک حرکت جهت لاک‌پشت را عوض کند و شانسش را دوباره امتحان کند اما همین حرکت کافی بود که شکار از میان دندان‌هایش سر بخورد و به آب بیافتد.

لاک‌پشت به سرعت از مهلکه ناپدید می‌شود و تمساح هم تلاشی برای گرفتن دوباره او انجام نمی‌دهد. آخرین عکس مورنو لاک پشت را بار دیگر بر روی تخته سنگی در همان نزدیکی نشان می‌دهد.

 

 

 

 

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید