تقدیر از انجمن عکاسان مطبوعات در نمایشگاه مطبوعات

کاوس صادقلوانجمن عکاسان مطبوعاتی ایران به ریاست کاووس صادقلو در مراسم اختتامیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات مورد تقدیر قرار گرفت .

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، شورای سیاست گذاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ، ضمن تشکر از حضور گرم تمامی رسانه ها و انجمن های صنفی در این دوره از نمایشگاه ، به دلیل برگذاری نمایشگاه گروهی عکس « توافق هسته ای » از رئیس و اعضای انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران تقدیر کرد .
در متن تقدیرنامه این انجمن آمده است:

بسمه تعالی
هرچه رفت از عمر یاد آن به نیکی می کنند                چهره ی امروز در آیینه ی فردا خوش است

فرهیخته ارجمند
جناب آقای کاووس صادقلو
رئیس محترم انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران

با سلام
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ، تجلی دانایی و آگاهی اهالی محترم خانواده بزرگ رسانه ای کشور و گردهمایی باشکوه مردم و مطبوعات به صفحه آخر رسید . حضور گرم آن انجمن محترم در برپایی باشکوه نمایشگاه امسال با هدف تقویت فعالیت های صنفی قابل تقدیر است .
به رسم ادب و سپاس از زحمات جنابعالی و اعضای محترم آن انجمن ، قدردانی می نماییم .

حسین انتظامی
معاون وزیر و رئیس بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

کاوس صادقلواین انجمن عکس با برپایی دو نمایشگاه مستقل با موضوع « توافق هسته ای » و « منتخب عکس ها از آثار اعضای انجمن عکاسان مطبوعات » در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها حاضر شده و مورد توجه دیدارکنندگان و مراجعین این نمایشگاه قرار گرفت .

 

بیست و یکمین دوره از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از 16 آبان ماه جاری لغایت 22 آبان ماه در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد و مراسم اختتامیه این نمایشگاه در ساعت 15:30 دقیقه روز جمعه 22 آبان ماه با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل و تنی چند از مسئولین فرهنگی برگزار شد .

 

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید