1. خانه
  2. اخبار
  3. از میان رسانه ها
  4. تقوایی، کلاری و زندی داوران جایزه عکس فرشته شدند
تقوایی، کلاری و زندی داوران جایزه عکس فرشته شدند

منبع: هنرآنلاین –

 

شهر کتاب فرشته دومین دوره‌ جایزه فرشته در بخش مسابقه‌ عکس با موضوع محله کودکی را برگزار می‌کند.

 

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی جایزه فرشته، دومین دوره جایزه فرشته در دو بخش داستان کوتاه و عکس از ۵ دی ماه برگزار می‌شود. بعد از برگزاری نخستین دوره جایزه فرشته که سال گذشته در بخش داستان کوتاه برگزار شد و با معرفی برگزیدگانش در خردادماه امسال به کار خود خاتمه داد، دومین دوره این جایزه با اضافه شدن بخش عکس از پنجمین روز دی‌ماه کار خود را آغاز کرد. دومین دوره جایزه فرشته با موضوع «محله کودکی» برگزار می‌شود که بر اساس قوانین این مسابقه متولدین ١٢ بهمن ١٣۵٧ به بعد می‌توانند با ارائه عکس در آن شرکت کنند.

داوری بخش عکس جایزه فرشته بر عهده ناصر تقوایی، مریم زندی و محمود کلاری است که در نهایت پس از بررسی آثار ارسالی به این دوره همزمان با روز اختتامیه آن‌که در اردیبهشت ١٣٩۵ برگزار می‌شود به ١٠ اثر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

قوانین این دوره از جایزه عکس فرشته عبارت‌اند از اینکه عکس‌ها باید با ابعاد ١۵٠ DPI و طول عکس ۴٠ سانتی‌متر و با فرمت jpg باشد در وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی http://jayezefereshteh.ir ثبت شود و تکمیل فرم ثبت‌نام آنلاین الزامی است. هر شرکت‌کننده در نهایت می‌تواند با سه عکس در دومین دوره جایزه فرشته ثبت‌نام کند. مهلت ارسال آثار برای شرکت در این دوره از جایزه تا ١۵ فروردین ١٣٩۵ خواهد بود.

تعداد عکس حداکثر هر نفر ۳ عکس با این حال از هر شرکت‌کننده ۱ عکس انتخاب خواهد شد. به علاوه در صورت کپی‌برداری یا استفاده از آثار دیگران عکس مورد نظر حذف خواهد شد. هم‌چنین عکس‌ها باید بعد از سال ۱۳۹۳ گرفته شده باشد و نباید در مسابقه دیگری شرکت داده شده باشند.

جوایز این دوره نیز به شرح زیر است.

چاپ آثار ۱۰ نفر اول در کتاب دوره‌ی بعد جایزه فرشته.
برگزاری نمایشگاه عکس ۳۰ نفر برگزیده هیأت داوران هم‌زمان با روز اهدای جوایز.
جایزه منتخب هیأت داوران برای نفر اول: تندیس جایزه فرشته، لوح تقدیر، بن خرید شهر کتاب و مبلغ ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی.
جایزه ۱۰ نفر برگزیده هیأت داوران: لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص جایزه فرشته و مراحل داوری را از طریق وب‌سایت جایزه فرشته http://jayezefereshteh.ir پی‌گیری کنند.

پیشین
۱۰ عکس برتر گرفته شده توسط پهپاد در سال ۲۰۱۵
پسین
مریم زندی با طبیعت به گالری گلستان آمد

۰ بازدید

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست