« تنوع زیستی، شریان زندگی » رو در روی شهروندان

« تنوع زیستی، شریان زندگی » رو در روی شهروندان

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسان حامی محیط زیست با عنوان ” تنوع زیستی، شریان زندگی ” به مناسبت (5June) و آغاز گرامی داشت هفته جهانی حفاظت از محیط زیست، پس از دیدار ریاست جمهوری از این سازمان، در ایستگاه مترو و زیرگذر متروی ولیعصر(عج) گشایش یافت.
تنوع زیستی شریان زندگی
« تنوع زیستی، شریان زندگی » رو در روی شهروندان

نمایشگاه گروهی عکس ” تنوع زیستی، شریان زندگی ” که با همت عکاسان ” پایگاه عکس چیلیک ” و همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران برگزار شد، دربرگیرنده 35 قطعه عکس از 32 عکاس حامی محیط زیست است که نماهایی متنوع از عنوان نمایشگاه را در قاب عکس رو در روی شهروندان مترو سوار قرار داده اند.

“مهدی سروری ” به عنوان دبیر برگزاری این نمایشگاه ضمن مقدس دانستن موهبتی چون محیط زیست، آگاهی از این لطف فراگیر بشری را ضروری دانسته و با عنایت به شعار سال سازمان محیط زیست ” هفت میلیارد رویا و تنها یک سیاره ” همگرایی عکاسان را در برگزاری این نمایشگاه، گوشه ای از تلاش عکاسان در بهره گیری از رسانۀ عکس در توجه دادن هر چه بیشتر عموم به رفتارهای صحیح با زمین خاکی دانست.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است: محمدرضا آقائی، محمد کیانی، حسین خادمی، نرجس خاتون اندرواژ، معصومه زلیکانی، سمیه هاشمی، منوچهر(امید) صرامی، مجید وفایی، حسین عصاری آرانی، جواد میرزاپورکلیبر، امیر شهرابی، نیما خالدی کیا، ابراهیم باقرلو، محمدرضا خرازی، میترا محمدی، سیدصادق موسوی، فاطمه ندیمی، حدیثه شعبانی، محمدرضا رحیمی، فاطمه سادات حجازی، مهری راستقدم، نیلوفر زارعی، مجتبی محسنی، گل گونه نجفی، سمانه میلانلو، لادن شجاع، پوریا خلیلی، ایمان میری، زهره حسینی جم، فریدرضا صدیقی، محمدرضا زارع و مهدی سروری.

لازم به ذکر است در مراسمی که در روز یکشنبه 24 خردادماه در سالن اجتماعات سازمان حفاظت محیط زیست در بوستان پردیسان تهران برگزار خواهد شد، از عکاسان فعال در حوزه حمایت از محیط زیست تقدیر به عمل خواهد آمد.
نمایشگاه گروهی عکس ” تنوع زیستی، شریان زندگی ” همزمان با ظهر روز یکشنبه 17 خردادماه جاری در محل ایستگاه مترو و زیرگذر ولیعصر(عج) گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز 26خردادماه جاری از این عکس ها دیدن کنند.
زیرگذر متروی ایستگاه ولیعصر(عج) در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع خیابان حضرت ولیعصر(عج)، راهروی ارتباطی ایستگاه واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید