تور عکاسی از دریاچه چورت هدف عکاسان همسفر با چیلیک

تور عکاسی از دریاچه چورت هدف عکاسان همسفر با چیلیک

مسئول برنامه ریزی کارگاه های آموزش عکاسی و تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک از برگزاری تور عکاسی از دریاچه چورت با هدف عکاسی پاییزی در محدوده دریاچه چورت خبر داد.
« مهدی سروری » هدف از برگزاری این تور عکاسی پاییزی را پیاده روی گروهی در جنگل های منطقه و استفاده از موقعیت مناسب عکاسی در هشتادمین سفر گروهی پایگاه عکس چیلیک یاد کرد.

دریاچه چورتواحد برگزاری کارگاه آموزشی و تورهای عکاسی « پایگاه عکس چیلیک » پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی، در نظر دارد جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف آموزشی این رسانه با دومین دور برگزاری این تورها، هشتادمین تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران علاقمند و عکاس به مقصد تجربه عکاسی از طبیعت بکر دریاچه چورت واقع در حومه شهرستان ساری قرار داده است.
بنا بر اهداف برنامه ریزی شده در این سفر که پنجشنبه 16 آبان ماه برگزار می شود ، همسفران در شامگاه چهارشنبه 14 آبانماه عازم مقصد خواهند بود تا مطابق با هماهنگی های به عمل آمده و برنامه ریزی های صورت گرفته ، امکان بهره برداری از زمان بندی مناسب را در نخستین زمان تابش نور بر سطح دریاچه برای تهیه و ثبت عکس های بدیع و زیبا فراهم آورد.

برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، ضمن عکاسی، در یک نشست عکاسی و گفت و گوی صمیمانه پیرامون موضوع نیز شرکت داشته و در نهایت به یاری خداوند، شامگاه پنجشنبه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک در تهران بازخواهند گشت.
از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

تمامی همسفران این تور عکاسی نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: تور زمستانی بوشهر، طبیعت جنگلی ماسال، جنگل های انزلی و کپورچال، تالاب های انزلی و میانکاله، کردستان، روستا و کویر ورزنه، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، اسالم به خلخال، ماهیگیری آمل، شهرک تاریخی ماسوله، شهرکرد، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 88348824  یا مسئول تور 09122797717 تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی به مقصد دریاچه چورت  ايـنـجـــــــا کليک کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید