74- تور عکاسی از شالیکاران | پایگاه عکس چیلیک www.chiilick.com
74- تور عکاسی از شالیکاران

74- تور عکاسی از شالیکاران

3 روزه ، 1394/3/6

 

تور عکاسی از شالیکاران : استان مازندران از جمله استان‌های سرسبز شمال فلات ایران است که در کرانه دریای مازندران قرار گرفته است.

این استان در غرب استان گرگان و مشرق استان گیلان می‌باشد و از جنوب با استان‌های سمنان، تهران و قزوین هم مرز است. دریای مازندران نیز مرز شمالی این استان را کاملا در بر گرفته است.

مازندران، استانی سرسبز و باصفا است كه توانسته جاذبه های پرشمار طبیعی، تاریخی، فرهنگی و اجتماعی را در خود جای دهد.

چشم انداز شمالی كناره های استان مازندران را دریای نیلگون، زیبا و آرام مازندران تشكیل می دهد و چشم انداز جنوبی آن را جنگل های انبوه دامنه های البرز پوشانده است.
کیاسر یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش چهاردانگه شهرستان ساری است.

این شهر کوچک در ۶۵ کیلو متری ساری قرار دارد جمعیت آن در طی اخرین سر شماری تقریباُ ۴۶۰۰ نفر بوده که این آمار نسبت به سالهای پیش کاهش داشته است.
از مناطق دیدنی این شهر می‌توان به شاه کوه، امامزاده عالی بالی، آب بندان، آبشار آب جرجری،.آب معدنی سورت(از آثار ثبت شده ملی)، آب بند الندان، قلعه شاهدژ، آبشار هفت چشمه عالیکلا اشاره کرد.

عکس: پریسا شادمان

نظرات (1)

 • محمد رضا

  |

  از زماني كه در تورهاي عكاسي پايگاه عكس چيليك حضور يافتيم همواره اولين هايمان را با چيليك تجربه نموده ايم و خوشحالم كه ماحصل اين اولين ها برايمان بسيار خوب بوده است.
  تور شالي هم اولين حضور بنده و همسرم در شاليزار براي عكاسي از زحمات شيرزنان ايران زمين بود كه بدون شك برنج اين سرزمين بدون دستان توانمند اين شيرزنان توليد نخواهد شد.
  دوست دارم در تورهاي بعدي نيز همراه با چيليك شوم تا بتوانم نگاهم را به شالي و شاليكاران تكميل نمايم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید