عکاس: مریم خداوردی تور عکاسی از شرکت تعاونی محصولات برتر

تور عکاسی از شرکت تعاونی محصولات برتر

نخستین تور عکاسی از شرکت تعاونی های برتر به واسطه دبیرخانه جشنواره عکس تعاون صبح روز چهارشنبه 20 آبان ماه به مقصد شرکت تعاونی محصولات برتر برگزار شد.
در این سفر یک روزه که از ساعت 6:30 دقیقه صبح تا 16 به طول انجامید عکاسان پس از حضور در شرکت تعاونی تولیدی نویدکاران نماینده برند برتر در تولید و بسته بندی انواع محصولات غذایی و صرف صبحانه ، با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت تعاونی محصولات برتر « مهندس محسن فهیمی پور » آگاه شده و در ادامه ضمن حضور مهندس علی علی پور اقدم ، مشاور مدیرعامل ، کیا و … از توضیحات ایشان در روند خط تولید سالن های مختلف دیدار و عکاسی کردند .
اسامی عکاسان حاضر در این سفر یک روزه به این ترتیب معرفی شده اند: محمد نیک عهد ، مهری راست قدم ، ابراهیم باقرلو ، معصومه حضرتی ، محمدرضا زارع ، مریم حسنی ، محمدرضا رحیمی ، سهیلا(طلا) خانمیرزایی ، مریم خداوردی و مهدی سروری .
پایان بخش این سفر یک روزه ، ثبت عکس گروهی با مدیر عامل ، مدیران و معاونین و کارگران خطوط تولیدی و کارکنان شرکت تعاونی محصولات برتر بود که انجام گرفت .
برگزاری سفرهای یک روزه و دیدار و عکاسی از شرکت های تعاونی برتر از جمله اهداف زمینه ساز حضور و شرکت در سومین جشنواره عکس تعاون است که عکاسان مشتاق با هماهنگی و اعلام حضور با دبیر و یا دبیرخانه این جشنواره از این امکان برخوردار می شوند .

نظرات (5)

 • نهلا نیاورانی

  |

  این تورعکاسی ، قطعا فرصت بسیار ارزشمندی برای عکاسان حاضر در گروه بوده، حیف که به دلیل مشغله امکان همسفر شدن با دوستان فراهم نشد. امیدوارم در تورهای بعدی از این دست همراه گروه باشم.

  پاسخ

 • مریم خداوردی

  |

  سپاس از پایگاه عکس چیلیک که چنین فرصتهایی را خلق کرده و در اختیار دوستداران عکاسی قرار میدهند.

  پاسخ

 • سهیلا( طلا) خانمیرزایی

  |

  این تورها و فرصت های فراهم شده عکاسی از چنین موضوعات نادر هستند.
  از پایگاه عکس چیلیک و دبیرخانه جشنواره تعاون بابت زحماتشون تشکر می کنم و آرزوی پایداری و موفقیت برای تمامی اهالی چیلیک دارم.

  پاسخ

 • محمد رضا

  |

  فرصت مغتنمي كه توسط دبيرخانه جشنواره تعاون براي عكاسان كشور فراهم شده را به فال نيك ميگيرم و خوشحالم از اينكه در اين تور ارزشمند حضور داشتم و توانستم مصاديق تعاون را در كادر دوربين بگنجانم و ثبت نمايم. فرصتي كه به صورت انفرادي به ندرت و با پيگيري هاي زياد براي هر عكاس فراهم خواهد شد را امروز پايگاه عكس چيليك فراهم آورده و از از دوستان عزيز تقاضا دارم در اين تورها مشاركت فعال داشته باشند و از اين فرصت نهايت استفاده را داشته باشند.

  پاسخ

 • نوري

  |

  چقدر دوست داشتم همراه گروه در اين تور عكاسي مي بودم و ميدونم چه فرصت طلايي و استثنايي اي رو از دست دادم …انشالله در تور هاي بعدي جشنواره تعاون با همراهي دوربيني سالم توانايي شركت رو داشته باشم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید