1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. تور عکاسی از شرکت های تعاونی برگزار می شود
تور عکاسی از شرکت های تعاونی برگزار می شود

امکان شرکت در تورهای عکاسی و عکاسی از شرکت های تعاونی های برتر توسط دبیرخانه جشنواره عکس تعاون مهیا شد .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه سومین جشنواره ادواری عکس تعاون ، معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تسهیل شرایط هماهنگی و امکان حضور عکاسان و علاقه مندان در شرکت تعاونی های برتر ، اقدام به طراحی سفرهای نیمروزه عکاسی از شرکت های تعاونی گروهی کرده است .
دبیر جشنواره عکس تعاون با اعلام این خبر افزود : امکان شرکت در سفرهای عکاسی نیم روزه و حضور در شرکت تعاونی های منتخب کشور برای آن دسته از عکاسانی که شرایط حضور در گروه های عکاسی را دارند مهیا شده است .
« مهدی سروری » با اشاره به ظرفیت محدود پذیرش در سفر عکاسی از شرکت های تعاونی یادآور شد : با هماهنگی های انجام گرفته شرکت های تعاونی با موضوع های کاری گوناگون از جمله : معدنی ، محصولات غذایی ، پرورش شترمرغ ، قالی بافی ، ماهیگیران و … در متن این سفرها قرار گرفته است تا متقاضیان بتوانند از شرایط حضور و امکان عکاسی از فرصت های فراهم آورده شده در ساعات کاری کارگران شرکت های تعاونی بهره برداری نمایند .
BANER-copy
دبیرخانه جشنواره ادواری عکس تعاون ، هدف از طراحی و برگزاری سفرهای نیمروزه عکاسی از شرکت های تعاونی برتر ، میزبانی از گروه عکاسان و پشتیبانی از هنرمندانی عنوان کرد که علاقمند به حضور و شرکت در سومین جشنواره ادواری عکس تعاون هستند .
لازم به ذکر است متقاضیان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون این برنامه به پایگاه عکس چیلیک به عنوان پشتیبان رسانه ای این دبیرخانه و سایر پایگاه های تخصصی عکس و عکاسی در کشور مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۸۸۳۴۸۸۲۴ و ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ در تماس باشند .

* جهت مشاهده فراخوان سومین جشنواره ادواری عکس تعاون « ایـنجـا » کلیک کنید .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
عکس های توافق هسته ای در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها
پسین
نمایشگاه عکس « از میان ما » در نگارخانه ایده پارسی

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست