نود و هشتمین تور عکاسی چیلیک ، عکاسی از گل های آفتابگردان | عکاس: امین رحمانی 98- تور عکاسی از گل های آفتابگردان

98- تور عکاسی از گل های آفتابگردان

1 روزه، 1396/6/23

مدت و زمان برنامه: سفر از بامداد 23 شهریور ماه آغاز شده و همسفران شامگاه همین روز در تهران خواهند بود.
اهداف عکاسی: تجربه عکاسی طبیعت از گل ها و مزارع گل آفتاب گردان

برنامه سفر: همسفران در حرکتی شبانگاهی از تهران عازم مقصد شده و در دو موقعیت زمانی در صبح تا ساعتی قبل از غروب آفتاب از گل های آفتاب گردان عکاسی خواهند کرد

علاقمندان به عکاسی از طبیعت و همسفران با 98ومین تور عکاسی چیلیک در سفری یکروزه عکاسی از «گل آفتابگردان» را تجربه کردند.

در این سفر عکاسی که از دقایقی پیش از طلوع خورشید روز پنجشنبه 23 شهریور ماه آغاز شد، عکاسان همسفر ساعاتی را در مزرعه گل های آفتابگردان و در میان فرم و شکل و ترکیب ها سپری کردند.
گل آفتابگردان از جمله گونه های گیاهی زیبا و خوش فرم و رنگ است که موضوع نگاه بسیاری از عکاسان در شخصیت پردازی و ایجاد ترکیبی موزون و چشم نواز قرار گرفته است.
نود و هشتمین تور عکاسی چیلیک با تمرکز بر حضور در مزرعه گل های آفتابگردان و عکاسی از این گل تلاش کرد تا در فهرست تنوع موضوعی خود فرصتی جدید را در اختیار عکاسان جوان و علاقمند به عکاسی از گل آفتابگردان قرار دهد.

 

نظرات (3)

 • اعظم حشمتى

  |

  تجربه عكاسى از گل هاى آفتاب گردان، تجربه نو و با ارزشى در يادگيرى و مشق عكاسى مان بود.
  با مديريت و زمان بندى مناسب تور
  هم از نور صبح و هم از نور غروب توانستيم استفاده كنيم.
  برگزارى تورها با تنوع موضوعى امكان ويژه و مناسبى است كه پايگاه عكس چيليك هوشمندانه، كارگاهايى تجربى اينچنين را براى علاقمندان به عكاسى فراهم مى كند.

  پاسخ

 • فاطمه کلانتری

  |

  تماشای عکس های همسفرانم که حاکی نگاه ها و زاویه های دید منحصر به فردشان است, و مهربانانه راوی سفرهای عکاسی مان شده است ,برای من لطف خاصی دارد. این فریم های با ظرافت کنار هم چیده شده, فرصتی دوباره برای دیدن به من میدهند.فرصتی که در عین تداعی لحظه های شیرین سفر ,دشواری های آن را در ذهنم کوچک میکنند, چنان کوچک که انگیزه ی بار سفر بستن برای سفر های آینده را در من قوت میبخشند.
  از همه ی عزیزان سپاسگزارم

  پاسخ

 • مریم خداوردی

  |

  با وجود شرکت در بیش از ۲۰ مقصد از تور عکاسی چیلیک، باور کردم که در میان انبوه مراکز برگزارکننده سفرهای گردشگری و طبیعت گردی و انواع تورهای شاد و… تنها پایگاه عکس چیلیک است که بواقع سفر عکاسی برگزار می کند.

  سفری که تمام برنامه ریزی و اهداف و انگیزه مدیر و همسفرانش بر محور تولیدعکس و عکاسی تمرکز دارد.

  دفتر پایگاه عکس چیلیک توانسته به واسطه شناخت و هدف گذاری صحیح، تشخیص و درک همسفران، حس امنیّت روانی و آرامش روحی و اطمینان را در همسفران با تورعکاسی چیلیک ایجاد کند و این احساس برای حضور و فعالیت در یک محیط امن فرهنگی،هنری به ویژه برای خانم ها مقدمه ای بسیار ارزشمند و ضروری است.
  پاینده و برقرار باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید