بیست و نهمین تور عکاسی چیلیک ، اصفهان | عکاس: نوروزخان 29- تور عکاسی اصفهان

29- تور عکاسی اصفهان

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی، همزمان با شامگاه روز چهارشنبه، بیست و یکم اردی بهشت ماه جاری، در قالب بیست و نهمین ” تور عکاسی چیلیک ” با هماهنگی های انجام گرفته، به قصد عکاسی از ابنیه تاریخی و فرهنگی شهر اصفهان و مجموعه تاریخی میدان نقش جهان، از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” عازم استان اصفهان شدند.

همسفران مطابق برنامه، عکاسی خود را همزمان با سحرگاه روز پنجشنبه، بیست و دوم اردی بهشت ماه با ورود به میدان نقش جهان اصفهان آغاز کردند و از محوطه میدان، نماهای مسجد امام، شیخ لطف الله و عمارت عالی قاپو و در نهایت با روشنایی روز از بازار اصفهان به عکاسی پرداختند.
دیدار و عکاسی از نمای داخلی مساجد امام و شیخ لطف الله از اهم برنامه های نیمروز اول و حضور و عکاسی از رودخانه خشک زاینده رود از دو نمای پل خواجو و سی و سه پل و در نهایت عمارت چهلستون پایان بخش برنامه های این سفر عکاسی بود.

بیست و نهمین تور عکاسی چیلیک در اصفهان برگزار شد

بیست و نهمین تور عکاسی چیلیک، عصر روز پنجشنبه، پس از انجام برنامه های تعریف شده، به سوی تهران حرکت کردند و همسفران در بامداد جمعه، بیست و سوم اردی بهشت ماه به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران بازگشتند.

دیدگاهتان را بنویسید